Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera a następnie obstawiaj i testuj, gdzie Ci się gra najlepiej i który legalny bukmacher ma najwyższe kursy w interesującej Cię lidze czy na konkretne dyscypliny sportowe. My obok polecamy na początek założyć konto do obstawiania w renomowanej firmie bukmacherskiej Fortuna, oferującej darmowy zakład na start.
Odbierz bonus 120 zł darmowy zakład na www.efortuna.pl

Najlepsze bonusy bukmacherskie na start

Rozpoczynając grę w zakładach bukmacherskich warto zastanowić się nad tym w jakiej firmie grać i który z bukmacherów oferuje darmowy bonus na start bez depozytu i inne najlepsze bonusy bukmacherskie takie jak freebet czy cashback.

Część legalnych bukmacherów działających na Polskim rynku oferuje darmowe bonusy na rozpoczęcie gry, dzięki którym gracz aby rozpocząć grę musi tylko i wyłącznie założyć konto gracza. Następnie gracz ma do wykorzystania całkowicie darmowy pierwszy zakład, który można wykorzystać na dowolnie wybrane wydarzenie.

TOP 3 bukmacherów w Polsce:120 zł cashback + 1200 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Bonusy na start

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== najlepsze bonusy bukmacherskie Bonusy bukmacherskie bonus na start bez depozytu

Firmy bukmacherskie w Polsce prześcigają się w tym jaki zaoferować bonus na start bez depozytu czy też po dokonaniu pierwszej wpłaty. Jak już wspomnieliśmy – kilka firm w Polsce takich jak Fortuna, Totolotek czy LV BET oferuje dla swoich nowych klientów pierwszy zakład bez depozytu. Z reguły są to darmowe zakłady o wartości 10 czy 20 złotych.

Jednak dzięki temu, że są to darmowe pieniądze, można podjąć większe ryzyko i postawić na trudniejsze do trafienia zakłady.

Należy jednak pamiętać, że bonusy bez depozytu bardzo często można odebrać tylko i wyłącznie wtedy, gdy gracz poda specjalny kod promocyjny przy dokonywaniu rejestracji. Warto więc sprawdzić ranking bonusów i kody promocyjne w zakładce dostępnej na naszej stronie „Bonusy od bukmacherów”.

Bonus na start bez depozytu

Kolejnym rodzajem bonusów są bonusy od depozytu a wśród nich najlepsze bonusy bukmacherskie na najwyższe kwoty. W tym przypadku gracz otrzymuje bonus w momencie gdy wykona pierwszą wpłatę (depozyt). Bukmacher wówczas doda dodatkowo do konta gracza np. 50% lub 100% (w zależności od firmy) wartości dokonywanego pierwszego depozytu.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET TOTOLOTEK STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
25zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
 Aplikacja
Aplikacja9/107/108/109/10
 Gra bez podatku
Gra bez podatkuHappy Hoursczasowew piątki-
 Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatędo 1000 złdo 1500 złdo 1000 złdo 1200 zł

Bukmacherzy określają też maksymalną kwotę jaką można otrzymać wykorzystując taki bonus i są to bardzo często wysokie kwoty nawet do 1000 złotych. Wpłacając więc pierwszy depozyt na kwotę np. 100 złotych, gracz otrzyma dodatkowe 100 złotych w postaci bonusu. Będzie mieć więc do wykorzystania na grę w sumie aż 200 złotych.

Innymi bardzo popularnymi rodzajami bonusów są też zakłady bez ryzyka, cashbacki czy też ligi typerów i konkursy organizowane przez bukmacherów. Zakładając konta w trzech firmach (Fortuna, Totolotek, LV BET), gracz będzie mógł skorzystać z trzech całkowicie darmowych bonusów na start bez depozytu ale również z trzech powitalnych najlepszych bonusów bukmacherskich na kwoty w sumie nawet ponad 1000 PLN. Z pewnością warto więc skorzystać z wszelkich promocji od bukmacherów, dzięki czemu rozpoczynając grę w kilku firmach można liczyć na skorzystanie z kilku bardzo atrakcyjnych bonusów i ofert.

Freebet, cashback i bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Legalni bukmacherzy i super bonusy

Z raportów wykonanych dla legalnych bukmacherów znacząco wynika, że wzrosło zainteresowanie zakładami wzajemnymi dokonywanymi online.

W Polsce zwiększyło się zainteresowanie zakładami online dzięki nowelizacji ustawy bukmacherskiej, która związana jest z pojawieniem się nowych podmiotów odpowiedzialnych za świadczenie usług dotyczących wzajemnych zakładów.

W związku z dużą konkurencją panującą wśród zakładów bukmacherskich firmy te są zmuszone do ciągłego poszerzania oferty dla potencjalnych nowych klientów. W związku z czym każdy legalny bukmacher posiadający licencję od Ministerstwa Finansów stwarza kuszące możliwości bonusowe na start od depozytu dla nowych klientów.

Bonusy bukmacherskie powitalne

BUKMACHER

BONUS

MIN. KURS OBROTU

OBRÓT BONUSEM

OCENA

LV BET

100% do 1500zł

20zł bez depozytu

2,5

1x depozyt

4,5

FORBET

100% do 1200zł

3

8x bonus

4

FORTUNA

100% do 1000zł

120zł freebet

1,9

4x depozyt

4

TOTOLOTEK

100% do 1000zł

20zł bez depozytu

3,6

3x bonus i depozyt

4

STS

100% do 1o00zł

1,91

3x depozyt

3,5

ETOTO

200% do 1000zł

2

4x depozyt

3

MILENIUM

100% do 760zł

2

3x depozyt

3

Wszyscy legalni bukmacherzy internetowi oferują dla nowych klientów bonusy od depozytów dlatego osoba chcąca założyć konto ma duży wybór. Niestety nie każdy wie jaki bonus od depozytu byłby najlepszy, co powoduje, że niektórzy bukmacherzy chętnie to wykorzystują. Najważniejsze to zapoznać się z regulaminem danej promocji i warunkami jakie trzeba spełnić, żeby otrzymać gwarantowany bonus.

sts-aktualne-promocje najlepsze bonusy bukmacherskie Bonusy bukmacherskie bonus na start bez depozytu

Podstawą jest sprawdzenie jaki jest minimalny kurs gwarantujący uzyskanie bonusu, jak również liczba obrotów kuponem. Powyżej została umieszczona tabela dla początkujących z aktualnymi wymaganymi kurami do obrotu bonusów bukmacherskich. Przykładowo jeśli nasza kwota wkładu nie jest imponująco duża najlepszym wyjściem jest rozeznanie się w niższych ofertach. Czyli jeśli mamy kwotę do 100zł najbardziej opłacalne jest dla nas skorzystanie z ofert Lvbet, gdyż minimalny kurs plasuje się na 1.70, co gwarantuje realne warunki do uzyskania bonusu.

Wybieramy najlepszy bonus bukmacherski

Pytanie teraz się nasuwające to jaki bonus startowy najlepiej wybrać? Odpowiedzieć podzielimy na trzy części finansowe. Jeśli zamierzamy zainwestować do 100zł warto zainteresować się propozycją od LVbet, gdzie najniższa kwota depozytu wynosi 10zł, a maksymalnie możemy uzyskać do 100zł do wykorzystania w dalszej grze. Natomiast jeśli chcemy zainwestować powyżej 100zł warto zainteresować się STS‚ami i Fortuną.

TOP 3 bukmacherów w Polsce:120 zł cashback + 1200 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

Oba zakłady bukmacherskie mają podobny minimalny kurs, jak również oferują ten sam mnożnik wpłaconego depozytu. Dla klientów skłonnych do inwestycji dużo większych sum np. 800zł polecany zakład bukmacherski to forBET. Bukmacher ten gwarantuje po spełnieniu obrotu kursu przelać do 50% od pierwszej wpłaty.

Reasumując:

Bez depozytu 20ZŁ + do 1500ZŁ

Freebet 120ZŁ + do 1000ZŁ

Bez depozytu 20ZŁ + do 1000ZŁ

OTWÓRZ KONTO W LV BET

OTWÓRZ KONTO W FORTUNIE

OTWÓRZ  KONTO W TOTOLOTKU

Freebet czyli bonus bez depozytu bardzo rzadko stosowany przez zakłady bukmacherskie bonus, gdzie gracz ma oferowane darmowe środki do wykorzystania bez konieczności wpłacania gotówki w celu zasilenia konta. Freebet ukazuje się na stronach bukmacherów jako promocja krótkoterminowa mająca na celu zachęcić nowych graczy i powiększyć bazę klientów. Zakłady bukmacherskie najczęściej decydują się na freebet m.in. przy wchodzeniu na rynek, większych zmianach wprowadzanych na stronach czy wprowadzaniu nowego produktu.

fortuna-zaklad-bez-ryzyka-120-zl najlepsze bonusy bukmacherskie Bonusy bukmacherskie bonus na start bez depozytu

Cashback zwany inaczej zakładem bez ryzyka na polskim rynku oferują tylko dwa zakłady bukmacherskie Milenium i Fortuna. Cashback polega na tym, że jeśli nie mamy jeszcze konta u danego bukmachera, a założymy je to pierwszy kupon obstawiamy jako zakład bez ryzyka. Co oznacza to dla gracza? Że jeśli nasz kupon nam nie wejdzie to kwota, którą zainwestowaliśmy wraca do nas pomniejszona o podatek, który wynosi 12%. ale jeśli nasz kupon wejdzie otrzymujemy pełną wygraną.

Legalne zakłady bukmacherskie

Żeby przyciągnąć nowych graczy legalni bukmacherzy oferują tak zwane oferty dnia (nie są to najlepsze bonusy bukmacherskie ale warto z nich korzystać), czyli wybrane wydarzenia o podwyższonym kursie. Analitycy różnych firm bukmacherskich śledzą rynek konkurencji w celu zaoferowania lepszej stawki kursu, które są z reguły nie wielkiej różnicy.

Ponad 1000 zł w bonusach na start! Na www.totolotek.pl 

Z siedmiu legalnych zakładów bukmacherskich tylko trzech zdecydowało się na wprowadzenie aplikacji mobilnej na tablet i smartfona w związku z czym polski rynek bukmacherski ma dużo do nadrobienia. Pierwszy bukmacher, który wprowadził aplikację mobilną to Totolotek, który dla klientów korzystających z tej aplikacji wprowadził promocję oferując freebet o wartości 5zł i podwyższenie wygranej o 6%.

W celu dostania bonusu u bukmachera online trzeba spełnić cztery kroki:

  1. Wejść w specjalny link promocyjny do strony bukmacherskiej, żeby uzyskać jak najwyższy bonus.

  2. Wypełnić formularz rejestracyjny i wysłać skan dwóch stron dowodu tożsamości.

  3. Wpłacić depozyt, od którego zależna jest wysokość bonusu.

  4. Obstawić kupon wg regulaminu zakładu bukmacherskiego.

Na koniec możemy sobie zadać pytanie, który zakład bukmacherski ma najlepsze bonusy bukmacherskie?

TOP 3 bukmacherów w Polsce:120 zł cashback + 1200 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

I tu nie da się w skali od 1 do 7 ułożyć, gdyż każdy bukmacher oferuje na swój sposób unikalną promocję. Przykładem może być:

FORTUNA

MILENIUM

LV BET

TOTOLOTEK

Darmowy zakład + kwota bonusu powitalnego

Wyróżnia się powiększeniem wygranych do 12%

Zakład bez depozytu + kwota bonusu powitalnego

Bonus bez depozytu + za wpłatę