Limity w zakładach bukmacherskich wedle ustawy hazardowej – i nie tylko

Dziś co nieco o limitach u legalnych bukmacherów świadczących zakłady bukmacherskie w Polsce. Warto mieć pojęcie jak wygląda sprawa z limitami w toku typowania spotkań w necie. Oto kilka bieżących informacji …

Aktualna od 2017 roku nowelizacja ustawy o rozgrywkach hazardowych narzuciła na organizatorów zakładów bukmacherskich ciąg nowych zagadnień. Jednym z nich jest żądanie wdrożenia tzw. regulaminu odpowiedzialnej gry. Na przykład Fortuna jako początkowy ustawowo funkcjonujący w Polsce bukmacher wprowadził w życie nadzwyczaj istotne zapisy regulacji w zakresie stosowania nadmienionego regulaminu.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, odbierz darmowe 30 zł i 400 zł - więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł i 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

limity-stawek Ustawa hazardowa Obstawianie przez internet Limity bukmacherskie

Limity stawek u bukmacherów

Wedle prawodawcy zadaniem regulaminu uczciwej gry jest ubezpieczenie typerów zakładów przed ujemnymi skutkami hazardu. Z tego powodu na stronach wirtualnych buków odnalazły się wiadomości o niebezpieczeństwie powiązanym z hazardem, zakazie rozgrywki dla jednostek do 18 roku życia oraz nazwy firm oferujących pomoc graczom z kłopotami hazardowymi wespół z odnośnikami do ich stron www.

Artykuł 15i „Ustawy o transformacji ustawy o rozgrywkach hazardowych oraz poniektórych pozostałych postaw” wytyczył również realizatorom zakładów sportowych niezwykle celne wymagania dotyczącego tego, w jaki sposób egzekwowane winny być punkty tyczące się do uczciwej gry. To nie jedynie porządne metody weryfikacji klienta, lecz także np. pozwolenie typerom zakładów lustracji własnej aktywności na stronce internetowej bukmachera.

Realizując wpisy regulacji Ministra Finansów nadmieniona wcześniej Fortuna stworzyła kodeks uczciwej gry, który 20 listopada 2017 roku pozostał przyjęty przez Ministerstwo Finansów.

Legalny bukmacher Fortuna i jego zakłady dostępne są na  www.fortuna.pl

W kolejnym etapie tytułem przykładu na stronie internetowej www.fortuna.pl od 5 marca, jako nr 1 spośród legalnie działających w Polsce bukmacherów, przyzwolił swoim typerom definiowanie limitów bukmacherskich czasu i kwot ustalanych na zakłady u bukmachera. Grający może zaaprobować limit u bukmachera oznaczony jako „graj bezpiecznie” lub sformować własny, odpowiadający osobistym potrzebom.

Działanie w obszarze wiążącego w Polsce prawa to dla wszelkiego bukmachera online z licencją główny cel. Dokładają oni wszelakich starań, ażeby wdrażane przez nich zmiany realizowały warunki ustawy hazardowej, a zarazem nie krępowały typerom typowania. Wskazanie progów na grę pochłania przykładowo na www.fortuna.pl nie więcej niż paręnaście sekund – powiada Konrad Komarczuk, naczelny Fortuna Zakłady Bukmacherskie.

Procedura określania limitów u bukmacherów została włączona do procesu rejestracji nowego gracza. Gracze mający już swoje konto w portalu w celu zawierania zakładów muszą po zalogowaniu sfinalizować rejestrację u bukmachera online, a następnie wejść w grupę „Limity gracza” względnie przejść do zakładki „Limity gracza” w ustawieniach konta gracza.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, odbierz darmowe 30 zł i 400 zł - więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł i 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

Toteż wskazane jest skonfigurować limity na zakładach u bukmacherów już teraz aby … nie zostać zlimitowanym w przyszłości 😉

Wykonane przy współpracy z Sportplanet.pl