Legalny bukmacher oferujący zakłady bez podatku? Czy to możliwe?

Obstawianie bez podatku to dziś wielkie marzenie praktycznie każdego gracza mieszkającego w Polsce. Niestety już na przestrzeni kilku tygodni jesteśmy w stanie zauważyć jak są to spore różnice. Grając do niedawna u nielegalnych bukmacherów mieliśmy do czynienia z wyższymi kursami i brakiem jakiekolwiek podatku. Dziś niestety możemy o tym tylko pomarzyć. Ale… Legalni bukmacherzy szukają przeróżnych sposobów na to, by choć na chwilę być na szczycie. Powiedzmy sobie szczerze – bonus na start to tylko chwilowa promocja.

Doświadczonych graczy interesuje gra długofalowa. Tutaj najważniejsze są możliwie jak najwyższe zyski. Nie szukajmy zbyt skomplikowanych rozwiązań, ponieważ i u nas w Polsce istnieje coś takiego jak legalny bukmacher bez podatku.

 

Bukmacher bez podatku

Na samym początku był to bukmacher ForBet.pl. Powstał niedawno i doskonale wiadomo było, że aby pozyskać nowych graczy musi wyróżniać się czymś szczególnym. I faktycznie na hasło „bez podatku” zareagowało wielu.

Co prawda od tego czasu promocja na obstawianie bez podatku bardzo się zmieniła, ale nadal możemy liczyć na lepsze warunki niżeli u konkurencji. Aby kiedyś ominąć tu podatek należało zagrać kupon AKO, na którym znajdowało się co najmniej 3 spotkania, a kurs wynosił minimum 2,00.

Czy forBET to legalny bukmacher? Sprawdź na www.forbet.pl

Piszemy to w czasie przeszłym, ponieważ dzisiaj bukmacher ForBet.pl odejmuje nam tylko 6%.

 

Kolejnym bukmacherem, który poszedł za ciosem był Totolotek.pl. Tu znajdziemy promocję „Gram Grubo!”.

W przeciwieństwie do akcji z ForBet tutaj możemy liczyć na brak podatku tylko w piątki, ponieważ tam działa ona codziennie.

Jakie są warunki w Totolotku? Musimy zagrać prosty kupon TotoMix lub Live. Minimalna stawka wynieść musi 100 złotych, a kurs – 2,00. W tym przypadku możemy jednak liczyć na całkowitą grę bez podatku.

Promocja miesiąca w Totolotku! Bonus bez depozytu - 20zł za rejestrację !

Jak zatem widać każda z tych dwóch ofert ma swoje plusy i minusy. Wszystko jest tak naprawdę zależne od tego jaką mamy strategię. Jak widać jednak porównując tych dwóch bukmacherów nie możemy mówić tutaj o tym, by zupełnie nie dotyczył nas podatek w legalnych bukmacherach.

Gdyby tak było to z pewnością owe firmy bukmacherskie nie wytrzymałyby zbyt długo na rynku. Dlaczego? A to dlatego, że każdy legalny bukmacher musi płacić podatek od każdego kuponu do Skarbu Państwa. Nie dziwi zatem fakt, że nie mamy i raczej mieć nie będziemy nigdy legalnego bukmachera bez podatku. Jest to wręcz niemożliwe.

Dlatego też jako gracze musimy cały czas sprawdzać aktualne promocje bukmacherów, gdyż te zmieniają się co jakiś czas. Niektóre z nich mają termin ważności. Z kolei niektóre zmieniają swoje warunki jak chociażby w ForBet.

 zaklady-online Obstawianie bez podatku Legalni bukmacherzy

Mimo wszystko warto obstawiać legalnie

Totalne obstawianie zakładów bukmacherskich u legalnych bukmacherów bez podatku jest niemożliwe. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to coś na co czekali gracze po usunięciu się nielegalnych bukmacherów z naszego rynku. Mimo wszystko jest to lepsze niżeli zupełny zakaz typowania.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, odbierz darmowe 30 zł i 400 zł - więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł i 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

Dzięki powyższym promocjom jesteśmy w stanie choć nieco zmniejszyć podatek lub zupełnie go ominąć w niektóre dni tygodnia. Dlatego też warto mieć konta u kilku bukmacherów, by maksymalnie zwiększać swoje wygrane przy wykorzystaniu takich akcji.