Legalni bukmacherzy oferujący bonusy na start

Konkurencja wymusza na legalnych firmach bukmacherskich poszerzenie oferty mającej na celu przekonanie użytkowników do obstawianie właśnie u nich. Toteż dowolny operator posiadający licencję Ministerstwa Finansów inspiruje każdego z klientów dodatkiem na start od wpłaty własnej.

Bonus po rejestracji to wyjątkowo popularna promocja i pierwsza, z którą spotyka się gracz wyszukujący wzmianki o bukmacherze. W artykule zaprezentujemy następne najpopularniejsze bonusy bukmacherskie w necie jakie są dostępne na rynku także skonfrontujemy ofertę sporządzoną z myślą o polskich graczach.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET TOTOLOTEK STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
25zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe w piątki -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 1000 zł do 1000 zł

 

DODATEK NA START OD WPŁATY

Na nowych konsumentach portali bukmacherskich czeka moc promocji, toteż jeśli jeszcze nie otworzyłeś rachunku to zdołasz selekcjonować w ofertach. Dodatek od depozytu to absolutna baza u bukmacherów. Znajdziemy go w dowolnym szanującym się serwisie, jednakże nie wszelcy użytkownicy wiedzą jak wybrać pozytywny bonus od depozytu i zdarza się, iż niektóre firmy bukmacherskie dość sprawnie to wyzyskują.
Jeżeli jesteś zdecydowany na grę oraz odbiór dodatku to powinieneś zapoznać się z statutem promocji.

fortuna-zaklad-bez-ryzyka-120-zl Legalni bukmacherzy Freebet Cashback Bonusy bukmacherskie

W głównej mierze należałoby zwrócić atencję na warunki uzyskania dodatku.

Po pierwsze sprawdź wymagania dotyczące minimalnego kursu zapewniającego uzyskanie bonusu oraz liczby obrotów kuponem.
Jeżeli dysponujesz malutką sumą na start zastanów się nad potencjalnie niższymi propozycjami. W forBET możesz zainkasować ponadto 600 PLN, jednakże dodatek będzie wynosił 100 % Twojego początkowego depozytu, toteż przekazując np. 300 ZŁ bardziej opłaca się Tobie wybrać ofertę FORTUNY.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Jeżeli chcesz wpłacić ilość do 100 zł wyjątkowo kalkuluje się bonus oferowany przez LVbet, ponieważ minimalny kurs wynosi ledwie 1.70, toteż warunki pozyskania bonusu nie są ciężkie do zrealizowania.

 

KTÓRY BONUS STARTOWY WYBRAĆ ?

Wyszukaliśmy trzy super naszym zdaniem bonusy na start z podziałem na ilość jaką chcesz dedykować na pierwszy depozyt. Jaki bonus początkowy wybrać ?
Podzieliliśmy propozycje względem zasobności Twojego portfela bukmacherskiego. Jeśli jesteś typerem, który nie reflektuje przeznaczyć na start solidnego kapitału typuj w LVBET. Min kwota depozytu wynosi 10 złotych, maksymalnie możesz zdobyć 100 zł kolejnych środków na rozgrywkę.

Plusem propozycji LV Bet jest najmniejszy konieczny kurs obrotu wynoszący raptem 1.70 co pozwala Tobie stosunkowo łatwo powiększyć stan rachunku. Deponując ponad 100 złotych skieruj uwagę na propozycje FORTUNY oraz STS, gdyż ich oferty są zbliżone pod względem minimalnego kursu (FORTUNA – 1.90, STS – 1.91) także takie same pod wobec czynnika wpłaconego depozytu (100 % od pierwszej wpłaty).

lvbet-bonus-bez-depozytu Legalni bukmacherzy Freebet Cashback Bonusy bukmacherskie

Pamiętaj lecz o tym, iż optymalna kwota w bonusu w STS wynosi 500 złotych, więc jeśli przeznaczasz na pierwszą rozgrywkę ilość ponad 1000 złotych nadzwyczajnie będzie uiszczał Ci się wybór Totolotka.

Dodatkowo u tegoż bukmachera uzyskasz 120 złotych na zakład bez ryzyka (więcej informacji u dołu).

Teraz przechodzimy do graczy, jacy na początek chcą przeznaczyć pokaźną gotówkę. W zestawieniu do konkurencji bonus powitalny w forBET startuje uiszczać się jeśli wpłacasz powyżej 1200 złotych, bowiem ten niejaki z najmłodszych bukmacherów po spełnieniu wymogów obrotu (kurs 1.70) transferuje 100 % od pierwszej wpłaty. Co zrobić jeśli planujesz przeznaczyć np. 500 złotych na grę ?

TOP 3 bukmacherów online w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1000zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl

W takim przypadku mimo wszystko polecamy rozbicie sumy na założenie konta u 2 legalnych bukmacherów wirtualnych. Etoto i Totolotek mają co prawidło bonusy 100 % do 500 PLN, – choć Totolotek powiększył wartość do 100 złotych, ale zasady pozyskania bonusu są dość wybujałe (kurs adekwatnie 2.00 i 3.60).

 

FREEBET – DODATEK NA START BEZ DEPOZYTU

Sporadycznie stosowany przez bukmacherów wariant bonusu, w której gracz dostaje bezpłatne środki na grę bez obowiązkowości uzupełnienia konta.
Trzeba uważnie śledzić rynek bukmacherski, ażeby nie przegapić freebetu. Zazwyczaj bonusy związane z darmowym zakładem są krótkoterminowe. Bukmacherom zależy na zwielokrotnieniu swojej bazy grających. Najciekawszym wzorcem tego wariantu dodatku na rynku legalnych bukmacherów w Kraju jest Totolotek, jaki w pierwszych miesiącach bieżącego roku czyli od stycznia 2017 oferuje 20 PLN bez depozytu.

totolotek-bukmacher-bez-depozytu Legalni bukmacherzy Freebet Cashback Bonusy bukmacherskie

Zbliżoną taktykę zastosowały zakłady wzajemne Milenium, które w marcu 2017 namawiały graczy identyczna ofertą. Darmowy zakład otrzymujemy zazwyczaj przy imponujący transformacjach na stronach bukmacherskich czy też przy wprowadzaniu nowych produktów – tu natomiast posłużymy się przypadkiem Totolotka, który przy okazji uruchomienia aplikacji mobilnej ruszył z ofertą 5 PLN dodatku bez depozytu.

Dla obstawiających freebet ma niezaprzeczalne wartości, bowiem bez inwestowania gotówki da się zainkasować niezłą sumę. Jednak jak nadmieniliśmy na początku bukmacherzy on-line czasami decydują się na promocje powiązane z bonusem bez wkładu, bowiem znaczniejszą wagę przykładają do stabilnych klientów.

Darmowy zakład 50 zł czeka na Ciebie, wejdź na www.pzbuk.pl

ZAKŁAD BEZ RYZYKA

Zakład bez ryzyka jest obok dodatku od depozytu niejaką z najbardziej przebojowych akcji promocyjnych początkowych dla graczy. Obecnie na rynku legalnych bukmacherów internetowych dwie spółki bukmacherskie oferują zakład bez ryzyka zwany też cashbackiem. Jeżeli odnajdziesz pozytywny kurs, a nie posiadasz jeszcze rachunku u bukmachera toż zakład bez ryzyka jest najwłaściwszą alternatywą od jakiej zdołasz zacząć.

Jednym słowem promocja polega na tymże, iż pierwszy postawiony przez Ciebie kwit nie będzie rozliczony jeśli okaże się nietrafiony, czyli obstawiając np. 110 pln ryzykujesz ledwie stratę kwoty haraczu, który w Kraju wynosi 12% – w przypadku kwitu o puli 110 pln będzie to 13,20 pln.
Aczkolwiek jeżeli wytypujesz należycie rozstrzygnięcie wybranego wydarzenia zyskasz pełną nagrodę. System nie jest kłopotliwy, jak widzisz może przysporzyć wiele korzyści.

lvbet-bonus-bukmacherski Legalni bukmacherzy Freebet Cashback Bonusy bukmacherskie

Cashback świadczony jest przez Milenium także zakłady FORTUNA. Nie chowamy, że dzięki umowie którą podpisaliśmy z FORTUNĄ klienci, którzy zarejestrują się pstrykając w rzeczony link zyskają lepszy dodatek od podstawowego (u nas CASHBACK wynosi 110 ZŁ oraz nie odnajdziesz większej oferty na rynku legalnych zakładów u bukmacherów). Mobilizujemy stąd do zastosowania zakładu bez ryzyka w FORTUNIE!

 

KTÓRY BUKMACHER MA NAJCIEKAWSZE PROMOCJE ?

W sektorze zakładów istnieje wielka konkurencja i skłamalibyśmy przesiewając najatrakcyjniejszego bukmachera pod wobec bonusów.
Naszym zdaniem wyjątkowo rozbudowaną ofertę promocyjna mają FORTUNA, forBET, LVbet oraz Totolotek.
FORTUNA najlepiej wypada pod względem zakładu bez ryzyka oraz stawki dodatku powitalnego, forBET wyróżnia się powiększaniem nagród, LVbet posiada niesamowicie korzystne warunki obrotu dodatkiem, a Totolotek propozycją na urządzenia mobilne.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Tak jak publikowaliśmy wcześniej, przed założeniem rachunku u bukmachera musisz odpowiedzieć sobie na wątpliwość jaką kwotę zamierzasz dedykować na pierwsze zakłady oraz pod tymże kątem możesz wybrać legalnego operatora. Warto również wykorzystać fakt rywalizacji serwisów bukmacherskich oraz założyć rachunek na jakiejkolwiek legalnej stronce bukmacherskiej.

milenium-zaklady-bukmacherskie-promocje-na-start Legalni bukmacherzy Freebet Cashback Bonusy bukmacherskie

Decyzję zostawiamy Tobie. Możemy jednak zagwarantować, iż na owej stronie będziemy na bieżąco komunikować o wszelkich modyfikacjach propozycji promocyjnych i statutów promocji tak by nie musiał przeskakiwać pomiędzy stronami bukmacherskimi w przeszukiwaniu najkorzystniejszej akcji promocyjnej.

Lista legalnych bukmacherów online w Polsce: 1. www.fortuna.pl - zezwolenie MF SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565
2. www.lvbet.pl - zezwolenie MF PS4.6831.9.2016.EQK
3. www.totolotek.pl - zezwolenie MF AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485
4. www.etoto.pl - zezwolenie MF AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17
5. www.forbet.pl - zezwolenie MF PS4.6831.10.2016
6. www.milenium.pl - zezwolenie MF SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599
7. www.sts.pl - zezwolenie MF SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12
8. www.totalbet.pl - zezwolenie MF SPS4.6831.12.2017
9. www.superbet.pl - zezwolenie MF PS4.6831.4.2017
10. www.pzbuk.pl - zezwolenie MF PS4.6831.26.2017
11. www.betclic.pl - zezwolenie MF SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565