Odbierz kod promocyjny Totolotek i rozpocznij obstawianie bez podatku

Totolotek to legalny bukmacher działający od wielu lat na Polskim rynku. W swojej ofercie posiada bogaty wybór zakładów bukmacherskich ale także kod promocyjny Totolotek dzięki któremu można postawić darmowy pierwszy kupon na dowolnie wybrane zakłady. Oprócz zwykłych zakładów sportowych, Totolotek oferuje też zakłady na żywo, obstawianie bez podatku, ale także wirtualne sporty które są coraz bardziej popularne wśród graczy z Polski.

Oferta Totolotka prezentuje się więc naprawdę imponująco – zakłady sportowe, zakłady live, zakłady wirtualne (virtual sports), a także dodatkowe oferty w postaci bonusów, dodatków do wygranych, wersji mobile.

Kod promocyjny Totolotek – darmowy zakład

Jak uzyskać i skorzystać z kodu promocyjnego Totolotek? To nic trudnego! Wystarczy, że wejdziesz na naszej stronie do działu Bonusy bukmacherskie – tam będziesz mógł sprawdzić aktualne kody promocyjne Totolotka ale też i pozostałych legalnych bukmacherów działających na Polskim rynku.

Jeżeli już sprawdziłeś jaki jest aktualny kod bonusowy, wystarczy przejść na stronę bukmachera przez link z naszego serwisu i dokonać rejestracji podczas której podasz uzyskany kod promocyjny. Po potwierdzeniu rejestracji i po pierwszym zalogowaniu, darmowy zakład będzie dostępny na twoim koncie gracza.

Promocja miesiąca w Totolotku! Bonus bez depozytu - 20zł za rejestrację !

komputer-zaklady Totolotek Obstawianie bez podatku

Obstawianie bez podatku w Totolotku

Jak pewnie wiesz – w Polsce od każdego zakładu pobierany jest podatek w wysokości 12%.

Totolotek wyszedł jednak z doskonałą ofertą – możliwe jest obstawianie bez podatku – jeżeli typujesz mecze na urządzeniach mobilnych – do wygranych kuponów zostanie doliczone 12% extra, dzięki czemu nie odczujesz na sobie żadnego podatku.

W przypadku zakładu przez komputer – jeśli wygrasz, otrzymasz dodatkowo 6%. Dodatkowe kwoty wygranej dostępne są przy pewnych rodzajach zakładów i określonych stawkach, dlatego aby poznać szczegóły tej promocji odwiedź stronę internetową Totolotka.

Co jeszcze warto wiedzieć o zakładach bukmacherskich Totolotek?

Z pewnością dla graczy z Polski bardzo ważną sferą są zakłady na Polską Ekstraklasę. Tutaj trzeba powiedzieć, że oferta Totolotka wygląda naprawdę imponująco i z pewnością zaskoczy się to jak obszerny jest wybór zakładów i kursów na mecze polskiej ligi. Oferowane zakłady to oczywiście najbardziej popularne – kto wygra czy też powyżej/poniżej, ale dostępne są także mniej popularne zakłady m.in. ilość rzutów rożnych, celnych strzałów – z pewnością znajdziesz rodzaj zakładów którego poszukujesz.