Jakie zakłady bukmacherskie polecacie w 2018? Co i jak

Nie da się tak po prostu obstawić kuponu online. Wie o tym każdy, nawet totalny laik. Nie chodzi tu o to, by przygotowywać się do tego latami. Ale prawda jest taka, że pomimo znajomości danej dyscypliny sportowej, zespołu czy zawodnika przed nami jeszcze sporo nauki.

I zarówno tej teoretycznej jak i praktycznej. Na początku warto przyswoić sobie pewne podstawy zakładów bukmacherskich. Właściwie na każdym poziomie gracze posiadają swoje podstawy. Zupełni laicy, którzy dopiero zaczynają obstawiać zakłady bukmacherskie warto, by przyswoili sobie podstawowe pojęcia. Przede wszystkim należy zobaczyć jakie możemy puszczać kupony.

 

AKO i single

Najczęściej mówimy o kuponach akumulowanych (AKO), singlach. Już mniej popularne jest granie systemami. Tych pojęć dotyczących zakładów bukmacherskich jest sporo. Nie chodzi o to, by uczyć się ich na pamięć.

LVBET posiada licencję MF na przyjmowanie zakładów online, więcej na  www.lvbet.pl

Po prostu warto znaleźć miejsce, gdzie są wytłumaczone takie pojęcia i je przeczytać. Kolejna sprawa to oczywiście wybór bukmachera. Poruszanie się po stronie jest niezwykle ważne, ponieważ niekiedy sekundy dzielą nas od obstawienia zakładu.

 

Gdzie obstawiać legalnie?

pytanie-300x182 Zakłady bukmacherskie Typowanie meczów Co to AKOW Polsce jest siedmiu bukmacherów, którzy działają legalnie. Wybór spory nie jest, ale dla początkujących graczy powinno to wystarczyć. Kiedy już poznamy typowe podstawy czas poznać te, którymi powinien się kierować każdy gracz, który myśli o zarabiania na typowaniu meczy.

Przede wszystkim jest to analiza danego spotkania. Naprawdę mało jest graczy, którzy regularnie wygrywają zupełnie nie widząc co typują.

Przy tym pamiętajmy, że nie ma w sporcie 100% pewniaków.

 

Kilka rad dla obstawiających czyli Was

Nie raz zdarzy nam się obserwować spotkanie, w którym to topowy gracz czy zespół przegrywa z najgorszymi. Kolejna porada również dotyczy wszystkich dyscyplin sportowych – starajmy się na początku sezonu nie przesadzać ze stawką. Nigdy do końca nie wiemy w jakiej formie jest nasz zawodnik czy drużyna. Poza tym nie stawiajmy na wszystkich kuponach tego samego spotkania.

Promocja miesiąca w Totolotku! Bonus bez depozytu - 20zł za rejestrację !

Powtarzamy – nie ma pewniaków. Jeden zły typ powoduje, że wszystkie kupony będą rozliczone negatywnie. W tym wszystkim pamiętajmy o emocjach – starajmy się trzymać nerwy w kieszeni. Niezależnie od tego czy wygrywamy czy przegrywamy cały czas musimy mieć chłodny umysł.

Z pewnością po latach obstawiania zakładów bukmacherskich sami sporządzimy swoją listę podstaw. Jest ona ważna i warto się jej trzymać jeśli myśli o tym, by zarabiać na tym zajęciu regularnie. Szanujmy zatem wygrywane tutaj pieniądze i starajmy się wynieść lekcję z każdej porażki, która nie omija najlepszych.