Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera a następnie obstawiaj i testuj, gdzie Ci się gra najlepiej i który legalny bukmacher ma najwyższe kursy w interesującej Cię lidze czy na konkretne dyscypliny sportowe. My obok polecamy na początek założyć konto do obstawiania w renomowanej firmie bukmacherskiej Fortuna, oferującej darmowy zakład na start.
Odbierz bonus 120 zł darmowy zakład na www.efortuna.pl

Jaki legalny bukmacher darmowy zakład oferuje każdemu?

Interesuje Cię darmowy zakład u legalnych bukmacherów? Nie wiesz jaki bukmacher go oferuje? Nie wiesz jak rozpocząć grę w zakładach bukmacherskich z bonusem na start? To nic trudnego! Każda osoba, która dopiero rozpoczyna typowanie wydarzeń sportowych przez Internet, może liczyć na doskonałe ofert bonusowe w tym i darmowy zakład bukmacherski.

Bardzo często są to bonusy od pierwszego depozytu, freebety, cashbacki, darmowe zakłady bez ryzyka, ale również i całkowicie darmowe zakłady za rejestrację. Jeśli dopiero rozpoczynasz karierę typera z pewnością ciekawi cię to jaki legalny bukmacher to najlepszy wybór na start?

TOP 3 bukmacherów w Polsce:Obstawianie bez podatku i bez ryzyka na www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł na www.lvbet.pl

Darmowy zakład a legalni bukmacherzy

Od razu musimy powiedzieć, że nie można wskazać jednej firmy którą można polecić, ponieważ wszyscy legalni bukmacherzy starają się wyróżniać na tle konkurencji wprowadzają do oferty różnorodne dyscypliny, zakłady, promocje i bonusy. Z pewnością jednak warto wyróżnić kilku bukmacherów, wyróżniających się na tle konkurencji i oferujących najbogatszą ofertę w tym również darmowe zakłady i bonusy na start.

fortuna-zaklad-bez-ryzyka-120-zl Legalni bukmacherzy

Jaki legalny bukmacher będzie najlepszy?

Fortuna to pierwszy legalny bukmacher internetowy którego możemy polecić. Firma, która jest sponsorem Legii Warszawa. Wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko tym, że współpracuje z największym Polskim klubem piłkarskim, ale też i w wielu innych aspektach.

Zaliczyć trzeba do nich ofertę zakładów sportowych dostępnych dla użytkowników, bardzo duża liczba spotkań w zakładach live, a także transmisje online. Ponadto Fortuna posiada także zakłady wirtualne i doskonałą ofertę powitalną – darmowy zakład i bonus na start.

Drugą z firm, którą warto polecić jest Totolotek. Z pewnością musiałeś przynajmniej raz usłyszeć o tym bukmacherze. Na polskim rynku istnieje już wielu lat, posiada bardzo dużo punktów stacjonarnych i doskonałą ofertę online. Totolotek to również marka, która bardzo często reklamowana jest przy wielu wydarzeniach sportowych.

TOP 3 bukmacherów w Polsce:Obstawianie bez podatku i bez ryzyka na www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł na www.lvbet.pl

Totolotek to bardzo bogata oferta rynków i zakładów na polskie rozgrywki. Na każdy z meczów Polskiej Ekstraklasy, oferowanych jest ponad 100 różnych zakładów – nie tylko tych popularnych, ale również tych o których z pewnością usłyszysz pierwszy raz. Oprócz zakładów sportowych, na ofertę składają się także zakłady live, bonus na start i darmowy zakład. Jakiego jeszcze bukmachera wybrać spośród tych którzy oferują zakłady internetowe w Polsce?

Jaki legalny bukmacher ma jeszcze darmowy zakład?

Kolejnym bukmacherem, który oferuje zakłady bukmacherskie z bonusem na start, jest LV BET zakłady bukmacherskie.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Firma ta dość niedawno pojawiła się na Polskim rynku – w 2016 roku, ale bardzo szybko zyskała popularność. Jakość oferty bukmachera jest porównywalna z dwiema innymi firmami które wymieniliśmy. Co więcej – na www.lvbet.pl oprócz bonusu powitalnego, można również odebrać darmowy zakład i to bez depozytu.

Inni legalni bukmacherzy z darmowym zakładem

Bonusem darmowy zakład i to bez depozytu obdaruje nas również STS i tak jak w przypadku TOTALbet wynosi on 25 PLN.

FREEBET 29 zł + 1200 zł za wpłatę! Wejdź na sts.pl/bonusy

Różnica polega jednak na tym, że podlega on trzykrotnemu obrotowi. Po tej czynności możemy wypłacić pieniądze lub grać dalej. Wszystko zależy od nas. Do obrotu zaliczane są kupony z kursem minimalnym 1,91. Nie są to zbyt wygórowane wymagania, ale jednak pod tym względem zdecydowanie lepiej wypada TOTALbet. Tutaj nowy bukmacher góruje nad bardziej doświadczoną firmą bukmacherską, którą zdecydowanie jest STS.

Innym doświadczonym bukmacherem, który oferuje nowym graczom bonus darmowy zakład na start, jest PZBUK. Jednak w tej konkurencji wygrywa zarówno z STS jak i z TOTALbet.

Darmowy zakład dla każdego! www.pzbuk.pl/promocje/

Legalny bukmacher PZBUK proponuje nowym graczom bonus darmowy zakład 50 złotych a dodatkowo liczne promocje już po założeniu konta na www.pzbuk.pl. Należy zaznaczyć, że promocja ta nie jest ograniczona jakimś dużym wymaganiem kursowym – wystarczy obrócić kasę po kursie 1,8, ale nie dotyczy sportów wirtualnych. Obstawiać można zarówno wydarzenia przedmeczowe jak i na żywo u tego legalnego bukmachera internetowego.

Więcej na https://www.bet-line.pl/bonusy-bukmacherskie.html

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
 Aplikacja
Aplikacja9/107/108/108/10
 Gra bez podatku
Gra bez podatkuHappy HoursczasoweNON STOP-
 Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatędo 1000 złdo 1500 złdo 3000 złdo 1200 zł
Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
 Aplikacja
Aplikacja9/107/108/108/10
 Gra bez podatku
Gra bez podatkuHappy HoursczasoweNON STOP-
 Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatędo 1000 złdo 1500 złdo 3000 złdo 1200 zł