Jaki bukmacher przez internet – jakiego bukmachera wybrać?

Dzięki postępowi internetu w ostatnich latach zawieranie zakładów bukmacherskich przez internet jest bardzo wygodne i szybkie. Musimy jednak pamiętać aby wybierać tylko legalnych bukmacherów, ponieważ gra u nielegalnych podmiotów może mieć konsekwencje prawne oraz finansowe.

Jaki bukmacher przez internet?

W celu zweryfikowania czy bukmacher jest legalny i jakiego bukmachera przez internet wybrać musimy sprawdzić, czy posiada licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Obecnie na polskim rynku zakładów bukmacherskich działa tylko siedmiu legalnych bukmacherów. Wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce prowadzą platformy internetowe gdzie możemy zawierać zakłady. Duża konkurencja na naszym rynku sprawiła, że wszyscy bukmacherzy działający na rynku są stabilni finansowo i wypłacalni, więc nie musimy martwić się o wypłatę naszej wygranej.

Musimy jednak pamiętać, aby móc korzystać z zakładów online musimy posiadać konto bankowe. Bez osobistego konta bankowego niestety nie wypłacimy naszej wygranej. Rejestracja u bukmacherów przez internet jest bardzo prosta i intuicyjna. Wszystkie serwisy oferują specjalne instrukcje, w jaki sposób założyć swoje konto oraz jak się nim posługiwać. Dla nowych klientów serwisy bukmacherskie często przygotowują specjalne bonusy i promocje.

TOP 3 bukmacherów online w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1000zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl

Jakiego bukmachera wybrać?

Każdy legalnie działający bukmacher w Polsce posiada specjalną platformę do zawierania zakładów, dlatego każdy zastanawia się jakiego bukmachera wybrać. Niektórzy bukmacherzy mają lepszą ofertę skierowaną dla nowych graczy. Do takich bukmacherów należą: ForBET, LVBET, Fortuna, Totolotek oraz STS. Wymienieni bukmacherzy posiadają najlepsze serwisy oraz najlepsze bonusy dla nowych graczy. Pozostali bukmacherzy Etoto oraz Milenium posiadają trochę gorszą ofertę jednak gra u nich jest na równie wysokim poziomie.

ForBET – jest to stosunkowo młody podmiot na rynku, założony dopiero w 2016 roku. Oferuje on największy bonus dostępny na rynku w postaci zwiększenia depozytu o 100% do 400 zł oraz kwotę 100 zł zwiększającą nasz depozyt.

Totolotek – jest najstarszym bukmacherem w Polsce. Firma ta oferuje na początek zakład freebet w wysokości 25 zł oraz zwiększenie depozytu o 100% do kwoty 1111 zł.

LVBET – nowy podmiot na rynku zakładów bukmacherskich. Bukmacher oferuje bonus bez depozytu za 30 zł oraz zakład zwiększający nasz kurs x100.

STS – największy Polski bukmacher. Oferuje nowym graczom freebet w wysokości 30 zł oraz zwiększenie depozytu o 100% do kwoty 1000 zł.

Fortuna – jest drugim największym bukmacherem na rynku. Oferuje ona na start zakład bez ryzyka do 100 zł oraz zwiększenie depozytu do 400 zł od pierwszej wpłaty.

Milenium – jeden z najmniejszych podmiotów na rynku. Oferuje on swoim nowym klientom freebet za 10 zł lub bonus zwiększający depozyt 100% do kwoty 760 zł.

Etoto– jest najmniejszym Polskim bukmacherem. Bonus jaki oferuje ten bukmacher to zwiększenie depozytu o 200% do kwoty 50 zł. Jednak to nie wszystko. ponieważ otrzymujemy bonus od drugiego depozytu w wysokości 100% do kwoty 900 zł.

Jak widzimy każdy z powyższych bukmacherów oferuje dobre warunki gry, jednak sami powinniśmy zdecydować czy bardziej zależy nam na darmowym zakładzie czy może na zwiększeniu depozytu. Każdy z tych bukmacherów oferuje grę przez internet. Każdy z wyżej wymienionych bukmacherów jest stabilny finansowo i wypłacalny.