Jaki bukmacher internetowy – który bukmacher internetowy jest legalny?

Zakłady bukmacherskie to obecnie jedna z najpopularniejszych form hazardu. Zakłady bukmacherskie oferowane są nie tylko dla sympatyków sportu, firmy bukmacherskie umożliwiają typowanie kwestii związanych z polityką, kinematografią czy muzyką.

Jaki bukmacher internetowy?

Popularność zyskują także możliwością zawierania zakładów przez internet, a nie tylko w punktach stacjonarnych, co zdecydowanie przyciąga klientów. Warto jednak zachować ostrożność.

O ile w przypadku punktów stacjonarnych na terenie naszego kraju nie ma żadnych wątpliwości i wszystkie są w pełni legalnie, to problemem są bukmacherzy internetowi. Należy zadać sobie wic pytanie – jakiego bukmachera internetowego wybrać? Wszystkie firmy oferują Polską wersję językową na stronach internetowych, przez co ludzie, często nieświadomie, zawierają zakłady bukmacherskie nielegalnie. Nie sposób zliczyć wszystkie firmy bukmacherskie na świecie, udostępniające swoje oferty w internecie, jednak w Polsce, tych legalnych, jest tylko 10.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, odbierz darmowe 30 zł i 400 zł - więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł i 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

Który bukmacher internetowy jest legalny?

Którzy bukmacherzy internetowy są legalni w Polsce? Z usług których internetowych firm bukmacherskich możemy swobodnie korzystać? Poniżej zaprezentowana pełna lista wraz z krótką charakterystyką wybranych bukmacherów.

Fortuna – jedna z największych firm bukmacherskich legalnie funkcjonująca w Polsce, jednocześnie będąc najstarszą firmą tego typu w naszym kraju – działa od 1996 roku. Fortuna posiada bardzo silną pozycję na rynku, a jej kapitał jest pewny i stabilny, o czym świadczyć może fakt notowania akcji Fortuny na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych już od 8 lat, czyli 2010 roku.

STS – jedna z czołowych, legalnych firm bukmacherskich na Polskim rynku. Jej początki sięgają 1997 roku, a obecnie firma posiada ponad 400 punktów stacjonarnych na terenie całego kraju. STS oferuję zakłady zarówno na zdarzenia sportowe, jak i społeczno-polityczne. Dodatkowo daje możliwość typowania zdarzeń e-sportowych, które zyskują w Polsce coraz większą popularność.

Etoto – stosunkowo „młoda” firma bukmacherska. Powstała w 2011 roku i od tej pory świadczy swoje usługi na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministerstwo Finansów. Prężnie rozwijająca się firma, oferująca zakłady głównie na zdarzenia sportowe. W jej promocję i akcje marketingowe zaangażowane zostały najważniejsze postacie środowiska piłkarskiego w naszym kraju, takie jak Mateusz Borek czy Tomasz Hajto.

Totalbet – zdecydowanie najmłodszy legalny bukmacher. Spółka Totalbet powstała w 2017 roku i jest częścią Zjednoczonych Przedsiębiorstw Rozrywkowych, kontrolowanych przez znanego polskiego przedsiębiorcę, Zbigniewa Benbenka. Totalbet to pierwsza firma bukmacherska w Polsce, która otrzymała pozwolenie na przyjmowanie zakładów po zmianie w ustawie hazardowej z 2017 roku.

LVBet

Totolotek

Forbet

Milenium

superbet

pzbuk