Jak zgarnąć Fortuna bonus na start i zakład bez ryzyka Fortuna?

Jeżeli trafiłeś na ten artykuł to z pewnością wiesz już, że na Polskim rynku działa bukmacher o nazwie „Fortuna” i trzeba powiedzieć, że jest to jeden z najlepszych o ile nie najlepszy bukmacher na rynku. Firma ta posiada w swojej ofercie i oferuje dla nowych graczy tzw. zakład bez ryzyka Fortuna – pozwala on na postawienie pierwszego zakładu za darmo tzn. jeśli przegrasz, bukmacher zwróci postawione pieniądze na konto gracza.

Co więcej dla osób, które przyzwyczaiły się do bonusów od pierwszego depozytu, Fortuna również ma doskonałą ofertę. Już teraz możesz odebrać Fortuna bonus na start który pozwoli ci na podwojenie wpłaty, dzięki czemu np. wpłacając 200 złotych, będziesz miał do wykorzystania na zakłady bukmacherskie aż 400 złotych.

Zakład bez ryzyka Fortuna

Na czym polega zakład bez ryzyka Fortuna? Rejestrujesz konto i stawiasz pierwszy zakład – jeżeli wygrasz, zgarniasz pieniądze. Jeżeli jednak zakład okaże się przegrany, stawka którą postawiłeś zostanie zwrócona na konto gracza. Jest to doskonały bonus na rozpoczęcie gry przez początkujących graczy, którzy nie chcą na początku ryzykować swoich środków pieniężnych.

Fortuna bonus na start

Ten bonus z pewnością ucieszy graczy, którzy mieli już okazję kiedyś grać w zakładach bukmacherskich u zagranicznych bukmacherów. Oferta Fortuny bonus na start to doskonała okazja do rozpoczęcia gry z naprawdę dużymi pieniędzmi. Wystarczy, że dokonasz pierwszej wpłaty na konto gracza a otrzymasz dodatkowo na grę nawet 400 złotych. Wpłacając 400 złotych, będziesz miał do dyspozycji na grę aż 800 złotych.

Obstawiaj ligę mistrzów i europy bez podatku na www.efortuna.pl

wygrane-pieniądze fortuna

Kod promocyjny Fortuna

Powyższe promocje to standardowa oferta promocyjna Fortuny, którą otrzymasz wchodząc na stronę bukmachera. Możesz jednak też otrzymać inne bonusy specjalne, dzięki kodom promocyjnym takim jak nasz, dostępny w dziale Bonusy i promocje u bukmacherów. Kod podaje się w trakcie rejestracji i służy on temu, aby odebrać dodatkową ofertę w postaci np. całkowicie darmowego zakładu, który nie jest dostępny w standardowej ofercie.

Fortuna i oferta na zakłady bukmacherskie

Oprócz doskonałych promocji bukmacherskich które wymieniliśmy w tym artykule, trzeba powiedzieć o innych zaletach bukmachera Fortuna, który dla swoich graczy przygotował bardzo bogatą ofertę zakładów live, a także legalnych transmisji na żywo z takich lig piłkarskich jak Hiszpańska Primera Division. Ponadto bukmacher Fortuna posiada tak zwane zakłady na wirtualne sporty a także aplikację mobilną.

Przypisy: