Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Jak obstawiać skutecznie u bukmachera?

Ile obstawiasz u bukmachera meczów dziennie/miesięcznie u bukmacherów? 5? 20? Zastanawiasz się jak obstawiać skutecznie by pojawiły się zyski?

Początkujący gracze, którzy lubią obstawiać piłkę nożną potrafią w samą sobotę obstawić kilkadziesiąt zakładów. To nie mieści się w głowie profesjonalnym graczom którzy mocno selekcjonują to co obstawiają u bukmachera.

Ci w ciągu całego miesiąca potrafią obstawić średnio 20 kuponów. Początki faktycznie są dość chaotyczne. Oferta na samą piłkę nożną w sobotę jest niezwykle szeroka, nie wspominając już o innych dyscyplinach sportowych. Jeśli obstawiamy posługując się typami innych w ciągu dnia ta liczba jest naprawdę duża. Doświadczeni typerzy nie obstawiają tylu zdarzeń nawet w ciągu miesiąca.

Czy jest to opłacalne?

Musi być, skoro są oni w stanie na tym zarabiać. Nie mamy zatem innego wyboru gdy zastanawiamy się nad tym jak obstawiać skutecznie jak po prostu zmniejszyć ilość puszczanych kuponów.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

W przypadku zakładów bukmacherskich liczy się jakość, a nie ilość. Bez wątpienia jest to niezwykle trudne do opanowania. Stawiając dotychczas kilkadziesiąt kuponów dziennie nagle należy to zmniejszyć do kilku-kilkunastu na cały miesiąc.

 

Jak obstawiać by zarabiać?

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== Typowanie meczów Sposoby obstawiania Jak obstawiać

Przede wszystkim warto najpierw przejrzeć ofertę na nadchodzący tydzień czy miesiąc i wybrać te najbardziej wartościowe spotkania. Dzięki temu ominiemy obstawianie emocjami, gdyż dużo wcześniej ustalimy jak będą wyglądały nasze kupony.

Początki z pewnością będą bardzo trudne – to powie nam każdy doświadczony typer z własnego doświadczenia. Ale warto podjąć próbę, ponieważ wyznaczenie sobie takiego celu spowoduje, że być może w końcu zaczniemy ogrywać bukmachera.

sts-aktualne-promocje Typowanie meczów Sposoby obstawiania Jak obstawiać

Obstawiania wszystkiego co popadnie spowoduje, że możemy zupełnie zapomnieć o zarabianiu. Nie raz będzie nas kusiło postawić na dane zdarzenie. Ale warto przeczekać ten okres. W dłuższym okresie jest to bardzo opłacalne. Zatem na miesiąc powinniśmy puszczać ok. 10-20 kuponów.

Takie wyniki mają najlepsi typerzy. Chcąc osiągnąć sukces w obstawianiu meczów należy zatem znacząco zmniejszyć ilość kuponów. To niebywale trudne, ale możliwe. Nikt nie mówi, że wszystkiego nauczymy się w pierwszym miesiącu.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Ale warto podejmować ten trud i zmieniać swoje przyzwyczajenia podczas obstawiania meczów online na zakładach.

 

Wskazówki jak obstawiać skutecznie

Po kilku miesiącach spędzonych na puszczaniu kuponów u bukmachera zaczynamy się zastanawiać dlaczego tak naprawdę nie potrafimy na tym zarobić i zastanawiamy się jak obstawiać skutecznie by coś wpadło. Warto na szybko przejrzeć swoją historię, by zauważyć pewną ciekawą rzecz – obstawiamy wszystko o czym tylko usłyszymy – od piłki nożnej, przez E-sport, po wyścigi konne.

Czy to jest przepis na skuteczne ogrywania bukmachera? Nie!

Nie obstawiaj wielu dyscyplin

Nie ma na świecie typera, który byłby dobry we wszystkich dyscyplinach sportowych. Co więcej, ciężko być nim nawet w jednej z nich. Weźmy pod uwagę tak popularną piłkę nożną – do dyspozycji mamy kilkanaście lig. Od tych najbardziej popularnych, po te bardziej egzotyczne. Nawet w tym przypadku nie jesteśmy w stanie wiedzieć wszystkiego.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Warto się wyspecjalizować w danej dyscyplinie sportowej, a nawet na swój punkt zainteresowania wziąć np. kilka lig piłki nożnej. Od razu podpowiadamy, aby nie interesować się tak popularnymi zespołami jak chociażby Barcelona, PSG czy Bayern Monachium. Bukmacherzy zatrudniają specjalistów, przed którymi nie ujdzie najdrobniejsza informacja o tych zespołach i ligach.

Poza tym każdy doskonale wie, że taki zespół jak chociażby Barcelona wygrywa praktycznie wszystko. Nie mamy tu zatem żadnej przewagi nad bukmacherem.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Im niższa liga tym lepiej

Inaczej to już wygląda w przypadku lig bardziej egzotycznych. Wybierając już I czy II ligę któregoś z krajów europejskich jesteśmy w stanie dowiedzieć się już o wiele więcej i mieć informacje, o których bukmacher się jeszcze nie dowiedział.

To sprawia, że wychodzimy na prowadzenie, a nasze szanse na wygrane rosną. Często typerzy potrafią w ten sposób grać wysokie kursy, gdyż firmy bukmacherskie już nie zatrudniają tak wielu ludzi do takich niskich lig.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Z pewnością powinniśmy zrezygnować z tego, by obstawiać kilka dyscyplin sportowych. Taka strategia nie wyjdzie nam na dobre. Warto skupić się na jednej lub dwóch z nich i zdobywać wiedzę. Automatycznie zmniejszymy ilość kuponów, a nasza skuteczność powinna diametralnie się polepszyć. To jeden z wielu aspektów, by ograć bukmachera.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł