Jak obstawiać skutecznie? Ile typów obstawiać dziennie/miesięcznie?

Ile obstawiasz spotkań dziennie/miesięcznie u bukmacherów? 5? 20? Początkujący gracze, którzy lubią obstawiać piłkę nożną potrafią w samą sobotę obstawić kilkadziesiąt zakładów. To nie mieści się w głowie profesjonalnym graczom.

Ci w ciągu całego miesiąca potrafią obstawić średnio 20 kuponów. Początki faktycznie są dość chaotyczne. Oferta na samą piłkę nożną w sobotę jest niezwykle szeroka, nie wspominając już o innych dyscyplinach sportowych. Jeśli obstawiamy posługując się typami innych w ciągu dnia ta liczba jest naprawdę duża. Doświadczeni typerzy nie obstawiają tylu zdarzeń nawet w ciągu miesiąca.

pieniądze2 Typowanie meczów Sposoby obstawiania Jak obstawiać

Czy jest to opłacalne?

Musy być, skoro są oni w stanie na tym zarabiać. Nie mamy zatem innego wyboru jak zmniejszyć ilość puszczanych kuponów.

LVBET posiada licencję MF na przyjmowanie zakładów online, więcej na  www.lvbet.pl

W przypadku zakładów bukmacherskich liczy się jakość, a nie ilość. Bez wątpienia jest to niezwykle trudne do opanowania. Stawiając dotychczas kilkadziesiąt kuponów dziennie nagle należy to zmniejszyć do kilku-kilkunastu na cały miesiąc.

 

Jak się do tego zabrać?

Przede wszystkim warto najpierw przejrzeć ofertę na nadchodzący tydzień czy miesiąc i wybrać te najbardziej wartościowe spotkania. Dzięki temu ominiemy obstawianie emocjami, gdyż dużo wcześniej ustalimy jak będą wyglądały nasze kupony.

Początki z pewnością będą bardzo trudne – to powie nam każdy doświadczony typer z własnego doświadczenia. Ale warto podjąć próbę, ponieważ wyznaczenie sobie takiego celu spowoduje, że być może w końcu zaczniemy ogrywać bukmachera.

 

Obstawiania wszystkiego co popadnie spowoduje, że możemy zupełnie zapomnieć o zarabianiu. Nie raz będzie nas kusiło postawić na dane zdarzenie. Ale warto przeczekać ten okres. W dłuższym okresie jest to bardzo opłacalne. Zatem na miesiąc powinniśmy puszczać ok. 10-20 kuponów.

Takie wyniki mają najlepsi typerzy. Chcąc osiągnąć sukces w obstawianiu meczów należy zatem znacząco zmniejszyć ilość kuponów. To niebywale trudne, ale możliwe. Nikt nie mówi, że wszystkiego nauczymy się w pierwszym miesiącu.

Promocja miesiąca w Totolotku! Bonus bez depozytu - 20zł za rejestrację !

Ale warto podejmować ten trud i zmieniać swoje przyzwyczajenia podczas obstawiania online.