Golf u bukmacherów na zakładach – warto czy nie ?

Golf to nie tylko miłe spędzenie czasu ze znajomymi i pewna forma relaksu, ale również dyscyplina sportowa, która jest uprawiana przez wielu ludzi na całym świecie. Sami zawodnicy podpisują kontrakty na miliony dolarów.

Co ciekawe popularne są nie tylko rozgrywki panów, ale również płci pięknej. Zatem w grę wchodzą miliony dolarów i nie inaczej jest to dziś w przypadku zakładów bukmacherskich. Warto obstawiać golfa, ponieważ rozgrywki trwają dość długo. Jedynie podczas zimy nie odbywają się żadne prestiżowe zmagania, a poza tym mamy ciekawą ofertę na tę dyscyplinę olimpijską.

 

Zakłady bukmacherskie na golfa

Jako pierwszy zakład bukmacherski możemy obstawić zwycięzcę całego turnieju. Zadanie niezwykle trudne, gdyż niekiedy przystępuje do niego nawet ok. 100 golfistów. Z kolei bardzo ciekawie wyglądają tu kursy na faworytów. W przeciwieństwie do innych sportów tutaj sięgają one średnio 5-20.

Promocja miesiąca w Totolotku! Bonus bez depozytu - 20zł za rejestrację !

To pokazuje, że nie tak łatwo przewidzieć kto wygra. Lepiej jest się zatem przestawić na zakłady typu TOP 10 czy nawet TOP 20. Tu kursy nadal są wysokie, a my mamy większe szanse, by je trafić. Znajdziemy tu także H2H, na które są także ciekawe kursy.

 

Na golfie można sporo zarobić …

Po tych zakładach możemy dojść jedynie do wniosku, że warto zainteresować się golfem, ponieważ są tu wysokie kursy.

Dodajmy również, że coraz więcej bukmacherów oferuje nam obstawianie golfa na żywo co jeszcze bardziej zwiększa nasze szanse na wygrane. Na co zważać uwagę? Coś co w tym sporcie jest niezwykle ważnym czynnikiem to pogoda. To być może ona sprawia, że te kursy są wysokie.

Legalny bukmacher Fortuna i jego zakłady dostępne są na  www.fortuna.pl

Tą informacje nie powinno nam się ciężko znaleźć, gdyż w sieci zaledwie w kilka sekund możemy to sprawdzić. Jak wykorzystać tę wiedzę?

W przypadku pogody mamy na myśli wiatr lub deszcz. To właśnie te warunki atmosferyczne potrafią odmienić układ tabeli. Są zawodnicy, którym sprzyja wiatr, a drugim deszcz. Ważna jest oczywiście charakterystyka samych zawodników, ich historia, statystyki, itd.

Zważajmy uwagę także na rangę turniejów, a w szczególności na pulę nagród. Na golfie można sporo zarobić, a biorą pod uwagę, że zawody są często rozgrywane to z pewnością warto się nim zainteresować na poważnie.