Fortuna zakład bez ryzyka i podwójna szansa

U legalnego bukmachera Fortuna każdy nowy gracz otrzymuje na start zakład bez ryzyka. Dzięki temu początkujący typerzy mogą wypróbować ofertę firmy i to w jaki sposób korzysta się z serwisu internetowego Fortuny.

Fortuna to jedna z dziewięciu firm bukmacherskich legalnie działających w Polsce i charakteryzująca się bardzo bogatą ofertą zakładów. Każdy mecz piłkarski to mnóstwo opcji do typowania w tym oczywiście nie tylko te najbardziej popularne rodzaje zakładów, ale też unikalne na tle konkurencji. Jednym z takich zakładów jest w Fortunie podwójna szansa.

Fortuna zakład bez ryzyka

Aby odebrać u bukmachera Fortuna zakład bez ryzyka wystarczy wejść na stronę bukmachera przez link z naszej strony i zarejestrować konto. Po pełnej rejestracji otrzymasz możliwość postawienia bez ryzyka pierwszego kuponu. Jeżeli natomiast wykorzystasz kod promocyjny dostępny na naszej stronie w sekcji Bonusy i promocje u bukmacherów, będziesz mógł otrzymać całkowicie darmowy zakład – bez konieczności dokonywania depozytu.

Legalny bukmacher Fortuna i jego zakłady dostępne są na  www.fortuna.pl

Fortuna podwójna szansa

Słyszałeś już o rodzaju zakładu w Fortunie podwójna szansa? Jest to bardzo ciekawy rodzaj zakładów, w którym typuje się zakład na wynik pierwszej połowy bądź całego spotkania:

Typ 1-1 oznacza zwycięstwo pierwszej drużyny w pierwszej połowie lub w całym spotkaniu,

Typ 0-0 oznacza remis w pierwszej połowie lub w całym spotkaniu,

Typ 2-2 oznacza zwycięstwo drugiej drużyny w pierwszej połowie lub w całym spotkaniu.

W zakładach tych brany jest pod uwagę tylko wynik osiągnięty w regulaminowym czasie gry.

Pamiętaj, że często zakład ten jest mylony w Fortunie z zakładem „dwójtyp” – wówczas typuje się np. 10 co oznacza, że typer stawia, że wygra pierwsza drużyna lub będzie remis, 02 (remis lub wygra drużyna 2) 12 (wygra 1 lub 2 drużyna).

pieniądze2 fortuna

Inne ciekawe zakłady w Fortunie

Z pewnością Fortuna podwójna szansa to tylko jeden z wielu rodzajów zakładów, który cię zaciekawi. Bukmacher Fortuna oferuje też mnóstwo innych zakładów takich jak np. w którym zakresie minut padnie bramka (1-15, 16-30, 31-45, 46-60, 61-75, 76+). Taki zakład określa to w których minutach padnie gol – nie jest ważne to która drużyna go zdobędzie i która w kolejności będzie to bramka.

Jeżeli jesteś typerem, który dopiero rozpoczął przygodę w zakładach i nie wiesz na czym polegają niektóre rodzaje zakładów, nie znasz pewnych oznaczeń i skrótów w zakładach, możesz wejść na stronie bukmachera Fortuna w dział ABC gracza. Na tej podstronie opisane są wszystkie typy zakładów, które bukmacher Fortuna oferuje dla swoich graczy.

Przypisy: