Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Esport u bukmacherów – LVBET

Obstawianie eSportu to doskonały sposób na wygrywanie u bukmachera online – pod warunkiem iż choć szczyptę mamy o przedstawianym temacie wiedzę.
Rzecz jasna obszerna część firm bukmacherskich w Polsce oferuje zakłady bukmacherskie na Esport, a w tej grupie jest niewątpliwie LVBET.

Który niedawno uruchomił specjalną zakładkę esportową z olbrzymią propozycją kursów w trakcie meczy oraz opcją obserwowania meczy na żywo. Aktualnie klienci mogą robić użytek z tejże zakładki na swoich komórkach.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Esport u bukmacherów

Oglądanie tudzież obstawianie esportu na smartfonie w żadnym wypadku nie było prostsze. Dziś odrębna zakładka esport dostępna jest w praktycznym miejscu – na poświęconej użytkownikom podstronie.
Dołączenie tejże funkcjonalności wielce obetnie czas niezbędny na postawienie kuponu oraz ułatwi wypatrzenie atrakcyjnych meczów w w największym stopniu dobrze zapowiadających się grach.

Nowym krokiem modyfikacji w odmianie mobile LVBET było wdrożenie obserwowania streamów z rozmaitych meczów na żywo w ramach meczów eSportowych. Do dziś przystępne były one wyłącznie w edycji na komputery stacjonarne LV BET, obecnie najistotniejsze zawody w CS:GO, Starcrafta, Dotę 2, League of Legends tudzież dużo innych będzie można odtwarzać też na ekranach telefonów tudzież padów.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Esport to nie tylko LOL

LVBET na każdym kroku mocniej otwiera się na esport, dziś robimy to z wielką dynamiką. Cały czas pragniemy się rozwijać w tym charakterze, a dział eSportu na naszej stronie www.lvbet.pl w edycji na komórkę jest tego odpowiednim przykładem.
Poprawiamy nie wyłącznie własny soft, lecz dodatkowo rozszerzamy własną aktywność na nowych rynkach, do których oczywiście możemy włączyć esport – oznajmiła Monika Płaczkowska z spółki bukmacherskiej.

Krótko o bukmacherze LVBET

Tenże legalny bukmacher internetowy działa na lokalnym rynku od kilku lat. Do tej pory spółka zaangażowała się w rozrost przeróżnych dyscyplin oraz wielu klubów piłkarskich. LVBET jest donatorem kluczowym Wisły Kraków, Arki Gdynia, Zagłębia Sosnowiec, a także formalnym bukiem Wisły Płock, Stali Mielec i Widzewa Łódź.

Poza tym, „wszedł” w patronat lokalnej transmisji spotkań CS:GO Esport Championship Series i na czas ESL Mistrzostw Polski All in Games Wisły Kraków.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł