Czy bonus od depozytu to najlepsza promocja bukmacherska?

Wydaje się, że firm bukmacherskich z roku na rok przybywa. Faktycznie jakby nie spojrzeć ta konkurencja robi się coraz większa. Akurat w tym przypadku jako gracze nie możemy narzekać, ponieważ dzięki temu wynika dla nas wiele zalet.

Warto jednak zwrócić uwagę, że przeważającą ilość bukmacherów stanowią firmy, które należą raczej do średniaków. Zatem muszą one głównie przyciągnąć czymś pierwszych graczy. A tu najlepiej wykorzystuje się do tego oczywiście bonusy powitalne. Właściwie każdy bukmacher oferuje tego typu zachętę. Choć są i wyjątki – tu już mowa o bukmacherów dla profesjonalnych graczy.

 

Bonusy bukmacherskie na start

Jednym z najpopularniejszych bonusów powitalnych jest bonus od depozytu. Jak sama nazwa wskazuje jest on w dużej mierze zależny od naszej pierwszej wpłaty. Dzięki niemu już na samym wstępie możemy liczyć na większą ilość gotówki, którą możemy obstawiać. Jeśli chodzi o samą wysokość bonusu to jest ona różnorodna w zależności od bukmachera.

LVBET posiada licencję MF na przyjmowanie zakładów online, więcej na  www.lvbet.pl

Niektórzy oferują nam jedynie 50% od wpłaty, a jeszcze inni nawet 200%. Mimo tego nie uważajmy, że wszystko jest takie kolorowe. Zazwyczaj taki rodzaj bonusu ma swój oddzielny regulamin, który musimy przeczytać, by potem nie mieć pretensji do bukmachera. W tej treści jest opisanych wiele punktów, które pokazują, że bukmacher tak naprawdę nie daje nam tych pieniędzy zupełnie za darmo.

Często musimy spełnić szereg niezwykle czasochłonnych, a nawet trudnych zadań. O co chodzi? Głównie chodzi tu o obrót bonusem. Zazwyczaj daną kwotą musimy obrócić kilkakrotnie, byśmy mogli w ogóle wypłacić owe pieniądze.

 

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę oprócz obrotu bonusem?

Równie ważny jest minimalny kurs. Tu również niektórzy bukmacherzy zaznaczają czy mają być to tylko i wyłącznie single czy mogą być to również zakłady akumulowane. Kolejnym ważnym punktem jest czas wykonania obrotu. Tu także czeka na nas niekiedy haczyk.

To najważniejsze kwestie, na które warto być uczulonym czytając regulamin bonusu powitalnego. Jednak każdy bukmacher ma różne wytyczne. Dlatego też czytajmy regulamin wolno i ze zrozumieniem, by uniknąć nieprzyjemności. Jednocześnie zauważymy, że bonus powitalny to nie same zalety. Bukmacher doskonale wie co robi i pomimo tego, że ma on zwabić kolejnych graczy to i tak nie wszyscy go otrzymają.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, odbierz darmowe 30 zł i 400 zł - więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł i 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

Do tych wad należy głównie dodać obrót, który jest konieczny niemal w każdym przypadku. W innym wypadku go stracimy lub po prostu nie będziemy mieli możliwości wypłaty. Mimo tego jako gracze możemy tu również wiele zyskać.

Owe bonusy w niektórych przypadkach mogą wynieść nawet 500-600 złotych. Jakby nie było są to dodatkowe środki do gry i możliwość ich mnożenia. Obecnie bardzo wielu bukmacherów oferuje właśnie ten rodzaj bonusu powitalnego. Różnią się one jedynie kwotą i regulaminem.

Podsumowując, bonus od depozytu to ciekawa oferta skierowana dla graczy. Warto wpłacać jak najwięcej pieniędzy, by otrzymać możliwie jak najwyższy bonus. Jakby jednak nie było dla każdego gracza są to dodatkowe środki, które można śmiało przeznaczyć na grę i jednocześnie naukę jeśli faktycznie dopiero raczkujemy w tym temacie.