Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera a następnie obstawiaj i testuj, gdzie Ci się gra najlepiej i który legalny bukmacher ma najwyższe kursy w interesującej Cię lidze czy na konkretne dyscypliny sportowe. My obok polecamy na początek założyć konto do obstawiania w renomowanej firmie bukmacherskiej Fortuna, oferującej darmowy zakład na start.
Odbierz bonus 120 zł darmowy zakład na www.efortuna.pl

Czy Betclic to legalny bukmacher? Tak!

Wirtualny bukmacher Betclic to uznany europejski bukmacher internetowy. W tym momencie ponad 9 milionów klientów korzysta z pokaźnej oferty zakładów bukmacherskich Betclic. Prócz Polski, organizacja z Francji funkcjonuje m.in. w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Portugalii a także Szwecji. Tenże legalnie działający bukmacher internetowy prowadzi działalność opierając się na o koncesji pozyskanej konkretnym państwie, aby obstawiający miał pełne przekonanie, że obstawiania meczy na stronie www.betclic.pl jest w całości zgodne z przepisami.

Załóż konto z bonusem cashback na www.betclic.pl

Betclic mobile

Bukmacher online silnie angażuje się w rozbudowę aplikacji na telefony. W podobny sposób na Androidzie jak i na iOS aplikacja przynosi odczucie bezproblemowej a stosowanie jej nie sprawia właściwie żadnych problemów nie tylko obeznanym graczom, jednakowoż i osobom, jakie poczynają typować zdarzenia w sieci.
Z aplikacji posiadamy dostęp do wszelkich funkcjonalności portalu, co charakteryzuje Betclic na tle innych firm bukmacherskich funkcjonujących w Polsce. Mając oprogramowanie na smartfonie przynosi to nam okazję nie tylko obstawiania meczy, lecz i oglądania meczów live, najfajniejszych zdarzeń piłkarskich i nie tylko.

Promocja powitalna Betclic

Betclic.pl proponuje najfajniejszy bonus przy zakładaniu konta w Kraju w postaci – 500 pln cashbacku od pierwszego kuponu. Innymi słowy, że jeżeli Twój pierwszy zakład będzie chybiony, wówczas na Twoje konto bukmacher online zwróci Tobie jego stawkę minus 12% taksa.

Załóż konto z bonusem cashback na www.betclic.pl

Toteż, aby całkiem wyczerpać bonus i uzyskać zwrot (to znaczy cashback) środków w wysokości 500 pln, należy zaryzykować kupon za 568 zł. Żeby spieniężyć pieniądze promocyjne osiągnięte w formie cashbacku, należy obrócić nimi x4 po kursie minimummin. 2,00.

Zakłady sportowe w Betclic

Interesującym rozwiązaniem, patrząc od strony obstawiającego, jest opcja Multi+. Bieżący bukmacher na kuponie z 4 meczami zapłaci 50% podatku, a na zakładzie z 5 meczami wszystko.
Prócz tego im więcej pojedynków wstawisz do kuponu, tym bardziej możesz wygrać. Przy więcej niż 12 meczach, bukmacher internetowy dodaje aż 50% do wygranej.

Oferta zakładów sportowych jest niezwykle zasobna. Nie mówiąc o oczywistych zakładów na Ekstraklasę, Ligę Mistrzów i najatrakcyjniejsze ligi Europy lub wielkoszlemowe zawody tenisa, w propozycji firmy wyszukamy także zakłady na koszykówkę (NBA), hokej (NHL), sporty motorowe tudzież mniej słynne w Kraju, jak na przykład dart, baseball, golf snooker lub wyścigi konne.
Ciężko odszukać dziedzinę, której omawiany bukmacher nie trzymałby w ofercie.
Nie brak także sportowych zakładów specjalnych oraz typowo rozrywkowych, jak na to kto będzie głową państwa w Polsce po kolejnych wyborach.

TOP 3 bukmacherów w Polsce:Obstawianie bez podatku i bez ryzyka na www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł na www.lvbet.pl

W Kraju i na świecie esport rozwija się niezwykle silnie i to widzimy. Widzi to także Betclic i dostarcza okazję obstawiania pojedynków w grach jak na przykład Counter Strike, League od Legends lub Dota.
Typujący będą radzi z kursów, ponieważ te w porównaniu do innych funkcjonujących na naszym rynku bukmacherów wyglądają na lepsze.

W Betclic da się skorzystać z Cashout, innymi słowy zdolność łatwiejszego rozliczenia zakładu – przed zakończeniem wszelkich meczów z kuponu. Kwota wygranej będzie należycie kalkulowana zależnie od ilości zdarzeń pozostałych na kuponie a także ich kursu.

betclic-promocje-na-start Legalni bukmacherzy Bukmacher internetowy Betclic

Betclic sponsorem

Niezwykle dobrze wygląda partnerstwo z drużyną Polski w siatkówce z którą Betclic parafował umowę. Bukmacher jest już na spodenkach siatkarzy. Bukmacher jest też głównym sponsorem Mistrza Polski 2019 – Piasta Gliwice oraz oficjalnym sponsorem zdobywcy Pucharu plus Superpucharu Polski 2019 – Lechii Gdańsk.
Wszystko ukazuje, że Betclic już od samego startu chce trwale promować się pośród krajowych kibiców.

Mecze na żywo w Betclic TV

Jak wcześniej wtrąciłem Kibice sportu mają możliwość oglądania najlepszych zdarzeń jak na przykład: pojedynki w NBA – w fazie PlayOff, pojedynki Bundesligi, Ligi Mistrzów siatkówki i co niemiara najciekawszych turniejów tenisa.

Wpłaty a także wypłaty wygranych

W Betclic możesz poczynić wpłaty już od 1 zł. Dowolna z procedur finansowych, a zatem również wpłata, jak i wypłata, są za darmo. Grający pragnący złożyć depozyt może sięgnąć do platformy Przelewy24, przez co pieniądze w jednej chwili znajdą się na koncie w serwisie do akceptowania zakładów. Oczywiście, wolno także posłużyć się kartą płatniczą.

Załóż konto z bonusem cashback na www.betclic.pl

Czy warto typować w Betclic?

Betclic to licencjonowany w Polsce bukmacher internetowy, jaki oferuje już na samym początku sporo fajnych rozwiązań, jakie z perspektywy grającego mogą okazać się jako kluczowe o wyborze miejsca do rozgrywki. Pozytywami zostaną bez wątpienia: apka mobilna, solidne kursy tudzież oferta Multi+. Polecamy aby przetestować nieniniejszego międzynarodowego buka również dla bonusu na początek, jakiego w Polsce na takich warunkach nikt nie oferował.

Załóż konto z bonusem cashback na www.betclic.pl
Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
 Aplikacja
Aplikacja9/107/108/108/10
 Gra bez podatku
Gra bez podatkuHappy HoursczasoweNON STOP-
 Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatędo 1000 złdo 1500 złdo 3000 złdo 1200 zł
Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
 Aplikacja
Aplikacja9/107/108/108/10
 Gra bez podatku
Gra bez podatkuHappy HoursczasoweNON STOP-
 Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatędo 1000 złdo 1500 złdo 3000 złdo 1200 zł