EKSPERT+ od Fortuny – co to jest i jak się w to gra

Legalnie działający bukmacher wirtualny Fortuna poszerza jesienną szarżę produktową i non stop poszerza promocję dla graczy pojedynki on-line.

Niedużo dni po podniesieniu zenitu wygranej na 1 kuponiku do 601 000 ZŁOTYCH – wciela dodatkowe ulepszenie – EKSPERT+.

Rzeczona atrakcja pozwoli Grającym na powiększenie własnej końcowej nagrody – nawet do 33% oraz na pozyskanie dodatku – choćby do pięć 000 ZŁOTYCH.

Natomiast produkt EKSPERT+ to rodzaj zakładu bukmacherskiego 1×2, w jakim Użytkownik zdoła wytypować od ośmiu do nawet 20 pojedynków, szczególnie dotyczących meczy futbolowej Ekstraklasy, 1. Ligi, a ale też pozostałych rozgrywek europejskich.
Jeżeli chodzi o dokładną liczbę typów na kuponie zdoła on pozyskać dodatek do prawdopodobnej wygranej:

– 8 i 9 zdarzeń na kuponie – dodatek kursowy 1.11 (naprawdę – +11% do zwycięstwa),
– 10 i 11 zdarzeń na kuponie – dodatek kursowy 1.22 (+22% do wygranej),
– min. 12 wydarzeń na kuponie – dodatek kursowy 1.33 (+33% do wygranej.

Ponadto, jeżeli Klientowi uda się wytypować akuratnie jakiekolwiek wydarzenia, bez względu na ich liczby na kuponie, to do jego nagrody sumuje się dodatek pięć tysięcy ZŁOTYCH (do rozdziału pomiędzy wszystkich użytkowników jacy trafią poszczególnego EKSPERTA+.

 

Wszystko o EKSPERT+

pytanie-300x182 Promocje Fortuny EKSPERT+ Bonusy bukmacherskieTwór EKSPERT+ to druga z czterech nowości udostępnionych poprzez Fortunę w ramach listopadowej operacji „Produkt+”. W poprzednim tygodniu raportowaliśmy o podniesieniu zakresu zwycięstwa na 1 kwicie – do 601 000 ZŁOTYCH, co jest dziś największą potencjalną nagrodą w Polsce proponowaną poprzez legalnego buka.

Poza tym mamy dla Każdego z was niesamowite wieści, ponieważ w przyszłym tygodniu przedstawiona zostanie dodatkowa nowość na stronie www.fortuna.pl, wpasowana z myślą o Klientach tego buka internetowego.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta grającego na fortuna.pl – to od jakiegoś okresu rozdajemy po 10 zł!
Szczegóły pod tym linkiem.