Co obstawiać niskie kursy czy wysokie kursy u bukmacherów

Czy może być coś trudnego w obstawianiu meczów przez internet? Tak myśli większości fanów sportu, którzy chętnie spędzają wolne chwile na oglądaniu meczów. Skoro mamy już jakąś podstawę to warto ją wykorzystać u bukmachera.

Dodatkowo zakładamy sobie, że będziemy grać niższe kursy. Bo przecież oznaczają one większe prawdopodobieństwo wygrania kuponu.

Obstawiaj ligę mistrzów i europy bez podatku na www.efortuna.pl

Co więcej, istnieją nawet systemy gry na niskie kursy dzięki którym od kilku złotych możemy wzbogacić się do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Mało komu się to jednak udaje, ponieważ ciężko jest trafić kilkanaście meczy z rzędu, nawet po bardzo niskim kursie.

 

Wysoki czy niskie kursy – co lepsze?

Właściwie niektórzy gracze nie grają wyższych kursów, ponieważ boją się niemal pewnej porażki. Ale zauważmy jakie jest prawdopodobieństwo wygranej kuponu z niskim kursem i z wyższym. Bardzo często okazuje się, że pewniejsze są te wyższe kursy. I nie chodzi tutaj o ryzyko i granie bez żadnej analizy.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET TOTOLOTEK STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
25zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 9/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe w piątki -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 1000 zł do 1000 zł

Weźmy pod uwagę chociażby tzw. łamaki. Są to zakłady, w których typujemy kto wygra pierwszą połowę meczy i następnie cały mecz. Największe kursy bukmacherskie są właśnie na łamaki, czyli pierwszą połowę wygrywa zespół A, by w drugiej połowie zespół B doprowadził do wyrównaniu i w końcu zdobył zwycięską bramkę.

O jakich kursach mowa? Średnio od 20-30 grając przed meczowo. Jeśli potrafimy poradzić sobie z własnymi emocjami możemy oglądać mecz na żywo i wtedy kursy sięgają nawet do 150-250. Czy trudno trafić takie kursy? Nie!

Z pewnością niekiedy łatwiej trafić takie kursy niżeli te na poziomie 1,15-1,20. Są bowiem zespoły, które potrafią co roku oddawać sobie mecze. Jeśli zatem poświęcimy analizie odpowiednio dużo czasu jesteśmy w prosty i szybki sposób dojść do takich podejrzanych meczy.

TOP 3 bukmacherów online w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1000zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl

To pokazuje, że nie warto grać niskich kursów. W każdym kuponie podejmujemy pewnego rodzaju ryzyko. Dlaczego więc nie dać sobie szansy na większą wygraną? Wielu graczy musi się jednak przekonać o tym na własnej skórze.

Kursy bukmacherskie są ważne podczas obstawiania, ponieważ poniekąd sugerują nam pewne rzeczy. Nie warto się jednak obawiać wyższych kursów.