Co obstawiać niskie kursy czy wysokie kursy u bukmacherów

Czy może być coś trudnego w obstawianiu meczów przez internet? Tak myśli większości fanów sportu, którzy chętnie spędzają wolne chwile na oglądaniu meczów. Skoro mamy już jakąś podstawę to warto ją wykorzystać u bukmachera. Dodatkowo zakładamy sobie, że będziemy grać niższe kursy.

Bo przecież oznaczają one większe prawdopodobieństwo wygrania kuponu.

Co więcej, istnieją nawet systemy gry na niskie kursy dzięki którym od kilku złotych możemy wzbogacić się do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Mało komu się to jednak udaje, ponieważ ciężko jest trafić kilkanaście meczy z rzędu, nawet po bardzo niskim kursie.

 

Wysoki czy niskie kursy – co lepsze?

Właściwie niektórzy gracze nie grają wyższych kursów, ponieważ boją się niemal pewnej porażki. Ale zauważmy jakie jest prawdopodobieństwo wygranej kuponu z niskim kursem i z wyższym. Bardzo często okazuje się, że pewniejsze są te wyższe kursy. I nie chodzi tutaj o ryzyko i granie bez żadnej analizy.

Czy forBET to legalny bukmacher? Sprawdź na www.forbet.pl

Weźmy pod uwagę chociażby tzw. łamaki. Są to zakłady, w których typujemy kto wygra pierwszą połowę meczy i następnie cały mecz. Największe kursy są właśnie na łamaki, czyli pierwszą połowę wygrywa zespół A, by w drugiej połowie zespół B doprowadził do wyrównaniu i w końcu zdobył zwycięską bramkę.

O jakich kursach mowa? Średnio od 20-30 grając przedmeczowo. Jeśli potrafimy poradzić sobie z własnymi emocjami możemy oglądać mecz na żywo i wtedy kursy sięgają nawet do 150-250. Czy trudno trafić takie kursy? Nie!

Z pewnością niekiedy łatwiej trafić takie kursy niżeli te na poziomie 1,15-1,20. Są bowiem zespoły, które potrafią co roku oddawać sobie mecze. Jeśli zatem poświęcimy analizie odpowiednio dużo czasu jesteśmy w prosty i szybki sposób dojść do takich podejrzanych meczy.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, odbierz darmowe 30 zł i 400 zł - więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł i 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

To pokazuje, że nie warto grać niskich kursów. W każdym kuponie podejmujemy pewnego rodzaju ryzyko. Dlaczego więc nie dać sobie szansy na większą wygraną? Wielu graczy musi się jednak przekonać o tym na własnej skórze.

Kursy są ważne podczas obstawiania, ponieważ poniekąd sugerują nam pewne rzeczy. Nie warto się jednak obawiać wyższych kursów.