Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera a następnie obstawiaj i testuj, gdzie Ci się gra najlepiej i który legalny bukmacher ma najwyższe kursy w interesującej Cię lidze czy na konkretne dyscypliny sportowe. My obok polecamy na początek założyć konto do obstawiania w renomowanej firmie bukmacherskiej Fortuna, oferującej darmowy zakład na start.
Odbierz bonus 120 zł darmowy zakład na www.efortuna.pl

Co obstawiać niskie kursy czy wysokie kursy u bukmacherów

Czy może być coś trudnego w obstawianiu meczów przez internet? Jak i co obstawiać na zakładach bukmacherskich i czy na tym sięzarabia? Tak myśli większości fanów sportu, którzy chętnie spędzają wolne chwile na oglądaniu meczów. Skoro mamy już jakąś podstawę to warto ją wykorzystać u bukmachera i obstawiać mecze w ich trakcie (to najlepszy sposób na sukces i tym samym zarobek).

Dodatkowo zakładamy sobie, że będziemy grać niższe kursy. Bo przecież oznaczają one większe prawdopodobieństwo wygrania kuponu.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Co więcej, istnieją nawet systemy gry na niskie kursy dzięki którym od kilku złotych możemy wzbogacić się do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Mało komu się to jednak udaje, ponieważ ciężko jest trafić kilkanaście meczy z rzędu, nawet po bardzo niskim kursie.

 

Wysoki czy niskie kursy – co obstawiać?

Właściwie niektórzy gracze nie grają wyższych kursów, ponieważ boją się niemal pewnej porażki. Ale zauważmy jakie jest prawdopodobieństwo wygranej kuponu z niskim kursem i z wyższym. Bardzo często okazuje się, że pewniejsze są te wyższe kursy na zakładach bukmacherskich. I nie chodzi tutaj o ryzyko i granie bez żadnej analizy.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET TOTOLOTEK STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
25zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
 Aplikacja
Aplikacja9/107/108/109/10
 Gra bez podatku
Gra bez podatkuHappy Hoursczasowew piątki-
 Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatędo 1000 złdo 1500 złdo 1000 złdo 1200 zł

Weźmy pod uwagę chociażby tzw. łamaki. Są to zakłady, w których typujemy kto wygra pierwszą połowę meczy i następnie cały mecz. Największe kursy bukmacherskie są właśnie na łamaki, czyli pierwszą połowę wygrywa zespół A, by w drugiej połowie zespół B doprowadził do wyrównaniu i w końcu zdobył zwycięską bramkę.

O jakich kursach mowa? Średnio od 20-30 grając przed meczem. Jeśli potrafimy poradzić sobie z własnymi emocjami możemy oglądać mecz na żywo i wtedy kursy sięgają nawet do 150-250. Czy trudno trafić takie kursy? Nie!

Z pewnością niekiedy łatwiej trafić takie kursy niżeli te na poziomie 1,15-1,20. Są bowiem zespoły, które potrafią co roku oddawać sobie mecze. Jeśli zatem poświęcimy analizie odpowiednio dużo czasu jesteśmy w prosty i szybki sposób dojść do takich podejrzanych meczy.

TOP 3 bukmacherów w Polsce:120 zł cashback + 1200 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

To pokazuje, że nie warto grać niskich kursów. W każdym kuponie podejmujemy pewnego rodzaju ryzyko. Dlaczego więc nie dać sobie szansy na większą wygraną? Wielu graczy musi się jednak przekonać o tym na własnej skórze.

Kursy bukmacherskie są ważne podczas obstawiania, ponieważ poniekąd sugerują nam pewne rzeczy. Nie warto się jednak obawiać wyższych kursów.