LVBET

Ocena bukmachera
  • Bonus dla nowych i stałych graczy
  • Oferta zakładów
  • Zakłady bukmacherskie na telefon
  • Wsparcie online dla graczy
  • Nasza ocena
4.3

Nasza opinia o LV BET

Jeden z najmłodszych legalnych bukmacherów w Polsce. Ale za to obok forBEt'u to najszybciej rozwijający się bukmacher online posiadający bogatą ofertę kursową oraz liczne promocje na start dla nowych graczy (największy bonus w Polsce - do 1000zł). Jedynie co to póki co obsługa klienta szwankuje ale najpewniej szybko rosnąca popularność zaskoczyła szefostwo LVBET.

Sending
Ocena graczy 3.67 (3 votes)

Jeśli interesuje Cię obstawianie meczów online u legalnych bukmacherów to polecamy na dziś Ci ofertę LVBET.

Każdemu początkującemu typerowi powtarza się, że nie musi ograniczać swojej gry tylko i wyłącznie do jednego bukmachera. Wręcz przeciwnie. Tym bardziej jeśli gramy np. surebety, które wręcz wymagają od nas założenia i korzystania z nawet kilkudziesięciu bukmacherów.

Granie u tak dużej ilości firm ma swoje plusy. Pomijając surebety należy wspomnieć o limitach. Bo jeśli dysponujemy już dość duża ilością gotówki i nie chcemy być zlimitowani przez jednego bukmachera to warto te stawki pomniejszyć i grac u kilku z nich.

A oferta wśród bukmacherów jest z roku na rok coraz większa. I nie mówimy tu o zagranicznych firmach bukmacherskich.

Wystarczy popatrzeć na polski rynek, by dostrzec, że chociażby w tym roku mieliśmy okazję usłyszeć o kilku ciekawych nowościach.

A wśród nich usłyszeć także o legalnym bukmacherze LVBET.

lvbet-bez-depozytu-bonus-powitalny Surebety LVBet Legalny bukmacher

Mimo tego, że jest to legalny bukmacher co jest oczywiście dużą zaletą to warto u niego założyć konto, ponieważ kursy wynagrodzą nam pobierany podatek. Opinii o LVBET na próżno nam szukać o tym bukmacherze. Co prawda są otwarte tematy na forach internetowych, ale zbyt wielu przydatnych informacji się stamtąd nie dowiemy.

Na szczęście nasza recenzja bukmachera LVBET powinna Wam to wszystko wynagrodzić. Zakłady bukmacherskie jak na nowego bukmachera to już dość solidny argument, by założyć tam swoje konto. Oferta dość zróżnicowane i przede wszystkim spora jak na początkującego. Warto przy tym powiedzieć, że jest to podstawowa oferta, a większości bukmacherów w niedalekiej przyszłości ją rozszerza co wydaje się być pozytywną stroną LVBET.

 

Zakłady bukmacherskie LVBet

Przechodząc do wysokości kursów możemy czuć jeszcze większą ekscytację, ponieważ są one naprawdę bardzo konkurencyjne. Tutaj już nie mówimy o porównywaniu ich do innych legalnych bukmacherów, ale do nich wszystkich. Jest to z pewnością duży plus, ponieważ LVbet jako legalny bukmacher może pobierać od nas prowizję. Jakby tego było mało bukmacher od razu dołączył do zakładów bukmacherskich możliwość grania w kasynie. Na to jednak Polacy również muszą czekać. Póki co wchodząc z domeny o końcówce .com nie mamy dostępu do żadnych opcji.

lvbet-pl-legalny-bukmacher Surebety LVBet Legalny bukmacher

I tu nieco smuci fakt, że musieliśmy tak długo czekać na oficjalne otwarcie bukmachera dla Polaków. Nie wiadomo jak odbije się to czekanie na możliwość obstawiania meczów ale pewnie kod bonusowy za pierwszą wpłatę w wysokości 100zł wynagrodzi to oczekiwanie.

LVBET posiada licencję MF na przyjmowanie zakładów online, więcej na  www.lvbet.pl

Wobec tego wszystkiego wady i zalety LVBET przestają być ważne, gdy nadal nie możemy z tego korzystać. Musimy mieć jednak nadzieję, że bukmacher nadal będzie rozwijał swoją ofertę (zwłaszcza live) dla Polaków jak i wzmoże akcje promocyjne.

Póki co kończy się na skąpych opiniach użytkowników i ciekawej ofercie bukmachera.