forBET

Ocena bukmachera
  • Bonus dla nowych i stałych graczy
  • Oferta zakładów
  • Zakłady bukmacherskie na telefon
  • Wsparcie online dla graczy
  • Nasza ocena
4.3

Nasza opinia o forBET

To jeden z naszych ulubionych legalnych bukmacherów internetowych - nie dość że wysoki bonus (100% za wpłatę) do tego dodają % za każdą wygraną (dużą część podatku) to jeszcze ten dynamiczny rozwój z ostatnich miesięcy czyni go bardzo dobrym wyborem - jeśli macie zamiar obstawiać mecze legalnie w Polsce. A i do tego liczne promocje i bonusy aktywizujące graczy którzy z różnych względów przestali obstawiać.

Sending
Ocena graczy 4.5 (2 votes)

Zakłady bukmacherskie w forBET czy to u innego legalnego bukmachera to zajęcie, na którym możemy zarówno dużo się dorobić jak i dużo stracić. Mijają często lata zanim zaczniemy pojmować w ogóle podstawy tego zajęcia i w końcu będziemy mogli liczyć na systematyczne zarabianie.

I nie chodzi tu wcale o ogrywanie bukmachera. Nie jesteśmy zbyt wymagający co do zarobków na zakładach, ponieważ jest to bardzo szybki zarobek, który nie kosztuje nas żadnej pracy fizycznej.

Dzięki temu zyskały one dużo na popularności. Duży wpływ na to miał także Internet, gdzie głównie tam są obstawiane mecze. Nie dziwi również fakt, że na rynku pojawiają się nowe firmy bukmacherskie, które kuszą coraz lepszymi ofertami. Temat jest niezwykle popularny, dlatego warto wybierać legalnych bukmacherów, tym bardziej, że ten ostatni jest niezwykle konkurencyjny.

Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 1200zł)...

Będąc laikiem w świecie bukmacherskich i co nieco już o nim czytając z pewnością jesteśmy zainteresowani grą u legalnego bukmachera.

W Polsce istnieje kilka ciekawych propozycji. Dotychczas najwięcej słyszało się głównie o Fortunie, ale również o Totolotku czy STS.

 

Bukmacher z licencją MF

Jednak w 2016 roku pojawił się bukmacher z licencją MF, który jednym ruchem zszokował całe środowisko bukmacherskie. Jak dobrze wiemy legalni bukmacherzy pobierają prowizję 12%. Jednak forBET z niej zrezygnował. Co prawda jako taka ona istnieje, ale bukmacher załatwił to nieco inaczej. Dzięki temu przy każdym obstawianym meczu otrzymujemy bonus o takiej samej wysokości co dany podatek. Jednak na tym nie koniec.

legalny-bukmacher-forbet Zakłady bukmacherskie online Legalny bukmacher Bukmacher forBET

Również promocja bukmacherska na start jest bardzo konkurencyjna. Mimo niskiej kwoty, bo tylko 20 złotych nie musimy robić zupełnie nic, by się o to starać. Po rejestracji od razu kwota jest do naszej dyspozycji i możemy obstawiać mecze!

 

Opinie o Forbet

Do zalet należy także dołączyć wysokie kursy jak na legalnego bukmachera. Dzięki temu nasz zarobek na czysto może być jeszcze wyższy. Do tego wszystkiego dochodzi przejrzysta strona. Wydaje się, że to błahostka. Mimo wszystko dzięki temu możemy szybko i łatwo poruszać się po stronie i zawierać kolejne zakłady bukmacherskie. Niektóre strony są tak przeciążone, że nie da się na spokojnie i bez nerwów obstawiać.

Wady i zalety Forbet nie należą do typowych dla legalnego bukmachera. Istnieje tu z pewnością przeważająca ilość pozytywów. Jedną z niewielu wad mogą być wpłaty i wypłaty. Jednak jak sam bukmacher twierdzi – trwają pracę nad kolejnymi metodami.

Na www.iforbet.pl dostaniesz 3 x bonus na start (do 1200zł)...

Jeśli forBET będzie rozwijał się tak szybko i pozytywnie dla typerów to może stać się on prawdziwą konkurencją nie tylko dla legalnych bukmacherów.