Bukmacher dla początkującego gracza

Początkujący gracze zakładów bukmacherskich często nie zdają sobie sprawy z tego jak długa droga przed nimi do bukmacherskich sukcesów. Wszystko wydaje się proste, ale kiedy z teorii przechodzimy w praktykę zaczyna się pojawiać coraz więcej pytań. Jednym z najważniejszych to – jaki będzie najlepszy bukmacher dla początkującego gracza? Choć jest ich wiele i oferują nam właściwie to samo to różnią się one od siebie znacząco.

 

Legalny bukmacher internetowy

Przede wszystkim musimy odpowiedzieć sobie sami na kilka pytań. Dla początkujących graczy najważniejsze jest często to, by stawka minimalna na kupon nie była zbyt wysoka. Poza tym patrzymy również na to jaka jest minimalna wpłata. Na samym początku nie chcemy zazwyczaj operować zbyt wysokimi stawkami. I tak wielkie emocje pojawiają się już przy obstawiania zakładów bukmacherskich za prawdziwe pieniądze.

Promocja miesiąca w Totolotku! Bonus bez depozytu - 20zł za rejestrację !

Tu dobrym rozwiązaniem może być legalny bukmacher Fortuna – to legalny bukmacher, u którego minimalna wpłata może wynieść nawet 1 złoty. Z kolei minimalna stawka na kuponie to 2 złote. Jak to bywa z bonusami powitalnymi? Biorąc pod uwagę, że początkujący gracze rzadko kiedy są w stanie wpłacić od razu do bukmachera 500 złotych i więcej nie interesują ich tak bardzo bonusy uzależnione od pierwszej wpłaty. Wolimy zakład bez ryzyka czy freebet czyli bonus bez depozytu.

Legalny bukmacher Fortuna i jego zakłady dostępne są na  www.fortuna.pl

Tutaj Fortuna również wygląda nie najgorzej – po rejestracji na koncie mamy punkty, którymi możemy obstawiać mecze. Co prawda jest to tylko równowartość 10 złotych, ale na początek to zawsze coś. Laicy nie zdają sobie sprawy często jak ważna jest oferta czy wysokość kursów.

 

Dziś jest to o tyle ważne, że do dyspozycji mamy tylko legalnych bukmacherów. Niestety żaden z nich nie jest w stanie dorównać póki co wielkim firmom bukmacherskich, które musiały wycofać się z naszego rynku.

By początkujący gracze nie zrazili się zbyt szybko do obstawiania zakładów bukmacherskich zawsze radzi się, by sprawdzić bukmachera pod kątem gwarancji bezpieczeństwa naszych pieniędzy na koncie. Tu z pewnością posłużyć możemy się opiniami innych typerów i ich doświadczeniami.