Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Bukmacher dla początkującego gracza

Początkujący gracze zakładów bukmacherskich często nie zdają sobie sprawy z tego jak długa droga przed nimi do bukmacherskich sukcesów. A bukmacher dla początkującego to podstawowy wybór na samym starcie przygody z zakładami bukmacherskimi.

Wszystko wydaje się proste, ale kiedy z teorii przechodzimy w praktykę zaczyna się pojawiać coraz więcej pytań. Jednym z najważniejszych to – jaki będzie najlepszy bukmacher dla początkującego gracza? Choć jest ich wiele i oferują nam właściwie to samo to różnią się one od siebie znacząco.

Legalny bukmacher internetowy

Przede wszystkim musimy odpowiedzieć sobie sami na kilka pytań. Dla nowych graczy najistotniejsze jest by bukmacher dla początkującego miał maksymalnie prosty serwis do obstawiania meczów oraz jakąś fajną prostą promocję jak ta na www.sts.pl czy na www.fortuna.pl gdzie za darmo możemy po obstawiać mecze bez ryzyka utraty własnych pieniędzy.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Dodatkowo najważniejsze jest często to, by stawka minimalna na kupon nie była zbyt wysoka. Poza tym patrzymy również na to jaka jest minimalna wpłata. Na samym początku nie chcemy zazwyczaj operować zbyt wysokimi stawkami. I tak wielkie emocje pojawiają się już przy obstawiania zakładów bukmacherskich za prawdziwe pieniądze.

Legalni bukmacherzy to podstawa

Tu dobrym rozwiązaniem może być legalny bukmacher Fortuna – to legalny bukmacher, u którego minimalna wpłata może wynieść nawet 1 złoty. Z kolei minimalna stawka na kuponie to 2 złote. Jak to bywa z bonusami powitalnymi? Biorąc pod uwagę, że początkujący gracze rzadko kiedy są w stanie wpłacić od razu do bukmachera 500 złotych i więcej nie interesują ich tak bardzo bonusy uzależnione od pierwszej wpłaty. Wolimy zakład bez ryzyka czy freebet czyli bonus bez depozytu.

totolotek-bukmacher-bez-depozytu Firmy bukmacherskie Bukmacherzy Bonusy bukmacherskie

Tutaj Fortuna również wygląda nie najgorzej – po rejestracji na koncie mamy punkty, którymi możemy obstawiać mecze. Co prawda jest to tylko równowartość 10 złotych, ale na początek to zawsze coś. Laicy nie zdają sobie sprawy często jak ważna jest oferta czy wysokość kursów.

Dziś jest to o tyle ważne, że do dyspozycji mamy tylko legalnych bukmacherów. Niestety żaden z nich nie jest w stanie dorównać póki co wielkim firmom bukmacherskich, które musiały wycofać się z naszego rynku jak Bet at home czy Bet365.

By początkujący gracze nie zrazili się zbyt szybko do obstawiania zakładów bukmacherskich zawsze radzi się, by sprawdzić bukmachera dla początkującego pod kątem gwarancji bezpieczeństwa naszych pieniędzy na koncie. Tu z pewnością posłużyć możemy się opiniami innych typerów i ich doświadczeniami.

Legalni Bukmacherzy
Adres, nr licencji Bonus PromoKod
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
2230zł pokaż KOD
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1279zł pokaż KOD
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
3100zł pokaż KOD
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
550zł pokaż KOD
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
1570zł pokaż KOD
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
2100zł pokaż KOD
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
520zł pokaż KOD
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
550zł pokaż KOD
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
200zł pokaż KOD
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
200zł pokaż KOD

Legalny bukmacher dla początkującego

Dzisiejsze możliwości bukmacherów internetowych są naprawdę ogromne. Z pewnością wielu zastanawia się na początku swojej przygody, gdzie obstawiać zakłady. Mamy dwie główne możliwości – u bukmacherów internetowych lub stacjonarnych jak STS czy Totolotek.

Jako, że żyjemy w dobie komputerów i Internetu to właśnie wiele osób wybiera bukmachera internetowego – choć ostatnio i Ci stacjonarni mają możliwość urządzania zakładów bukmacherskich w internecie. Faktem jest, że obstawianie zakładów online jest bardzo dobre dla obydwu stron.

fortuna-zaklad-bez-ryzyka-120-zl Firmy bukmacherskie Bukmacherzy Bonusy bukmacherskie

Po pierwsze wielu bukmacherów internetowych nie pobiera 12% podatku (choć to zmieniła ustawa hazardowa). A to dla większości jest ważny czynnik, ponieważ grając często ta różnica może zrobić nam sporą część zarobku, który tak naprawdę musimy oddać.

Im większa wygrana, tym większy podatek. Jeśli już wygrywamy to chcemy mieć wszystko dla siebie. Bukmacherzy działający legalnie pobierają owy podatek, natomiast bukmacherzy zarejestrowani poza Polską nie (choć trzeba sprawdzać, bo zdarzają się firmy, które nawet w sieci pobierają od nas 12% podatku).

Kursy bukmacherskie ważny aspekt!

Kolejnym ważnym aspektem, który również dotyczy naszych wygranych są przeważnie wyższe kursy u bukmachera internetowego. Jak wiadomo, wynajem lokalu, zatrudnienie pracownika to kolejne koszta dla bukmachera stacjonarnego, a to wszystko przekłada się na wyższą marżę. Do zalet zakładów bukmacherskich przez Internet należy również dodać większą ofertę.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Bukmacherzy działający legalnie często nie umożliwiają nam stawiania na mało znane wydarzenia sportowe.

Natomiast legalny bukmacher internetowy doskonale wie, że tym co może przyciągnąć kolejnych graczy to oferta na mniej popularne sporty.

Dodatkowe plusy obstawiania meczy przez Internet, które kuszą większości graczy to przede wszystkim możliwość gry na LIVE, czyli gry na żywo. Mamy możliwość obserwować dany mecz i na bieżąco możemy go obstawiać. To właśnie ta opcja daje większości typerom największe zarobki.

Oprócz tego wszystkiego nie możemy zapomnieć o tym, że możemy grać tu 24/7. Zakłady bukmacherskie online cechują się tym, że nie musimy spieszyć się z obstawieniem meczu. Możemy to zrobić o każdej porze dnia i nocy.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł
Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł