Bukmacher – bonus na start i lvbet kod promocyjny

Aby móc legalnie prowadzić działalność bukmacherską firmy muszą posiadać licencję wydawaną przez Ministerstwo Finansów. Granie u bukmacherów nie posiadających takiej licencji grozi konsekwencjami prawnymi oraz wysokimi karami finansowymi. Na szczęście na polskim rynku jest siedmiu legalnych bukmacherów u których gra jest w 100% legalna i bezpieczna. Niewielka liczba bukmacherów jaka pozostała na polskim rynku sprawiła, że firmy te silnie ze sobą konkurują. Efektem wysokiej konkurencji są bonusy i promocje dla nowych oraz stałych klientów.

Firmy bukmacherskie często oferują nowym graczom różne bonusy za rejestrację na ich platformie. Najczęściej możemy się spotkać z bonusami w formie podwojenia lub nawet potrojenia depozytu – polega to na tym, że po wpłacie naszych środków na konto nasze depozyt jest zwiększany i mamy więcej pieniędzy na zwieranie zakładów, zakładami bez ryzyka – polega to na tym, że możemy postawić zakład i jeżeli przegramy, środki są nam zwracane na nasze konto, freebetami – są to specjalne bonusy dzięki, którym jeżeli nie mamy swoich środków na depozycie to możemy postawić zakład, gdy uda nam się wygrać możemy wypłacić wygrane pieniądze lub za wygraną postawić kolejne zakłady.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Bukmacher bonus na start

Ogromna konkurencja sprawiła, że na rynku polskich zakładów bukmacherskich próżno szukać firmy która nie wychodziła by na przeciw nowym klientom i nie oferowała bukmacherskiego bonusu na start lub nie oferowała promocji swoim stałym klientom.

STS – jest to największy bukmacher w Polsce, w 2017 roku posiadał około 50% udział w rynku. Szeroka oferta oraz atrakcyjne kursy sprawiły, że jest jednym z najchętniej wybieranym bukmacherem w Polsce. Bonus na start jaki oferuje bukmacher STS to freebet w wysokości 30 zł oraz zwiększenie depozytu o 100% do kwoty 1000 zł.

Fortuna – jest to drugi największy bukmacher na rynku, w 2017 roku posiadał około 30% udział w rynku. Fortuna posiada jedną z największych ofert wydarzeń sportowych na rynku. Bonus na start jaki oferuje ten bukmacher to zakład bez ryzyka do 100 zł oraz zwiększenie depozytu do 400 zł od pierwszej wpłaty.

Totolotek – kolejnym bukmacherem na rynku jest Totolotek. Jest najstarszym bukmacherem na rynku, a jego udział w rynku w 2017 roku wyniósł około 10%. Bonusem dla nowych graczy jest freebet w wysokości 25 zł oraz zwiększenie depozytu o 100% do kwoty 1111 zł.

LVBET kod promocyjny

LVBet – jeden z najmłodszych bukmacherów na rynku z 2% udziale w rynku. Bukamcher oferuje kod promocyjny lvbet i bonus bez depozytu za 30 zł oraz zakład zwiększający nasz kurs x100.

Etoto – najmniejszy z bukmacherów na polskim rynku bo z około 1% udziałem w rynku. Bonus jaki oferuje ten bukmacher to zwiększenie depozytu o 200% do kwoty 50 zł. Jednak to nie wszystko. ponieważ otrzymujemy bonus od drugiego depozytu w wysokości 100% do kwoty 900 zł.

ForBET – bukmacher ten w 2017 miał około 4% udział w rynku zakładów. Bonus jaki oferuje to zwiększenie depozytu o 100% do 400 zł oraz 100 zł zwiększające nasz depozyt.
Milenium – kolejny bukmacher na liście z około 3% udziałem w rynku. Bonus jaki oferuje to freebet za 10 zł lub bonus zwiększający depozyt 100% do kwoty 760 zł.