Bonusy bukmacherskie od legalnych bukmacherów

Z raportów wykonanych dla legalnych bukmacherów znacząco wynika, że wzrosło zainteresowanie zakładami wzajemnymi dokonywanymi online.

W Polsce zwiększyło się zainteresowanie zakładami online dzięki nowelizacji ustawy bukmacherskiej, która związana jest z pojawieniem się nowych podmiotów odpowiedzialnych za świadczenie usług dotyczących wzajemnych zakładów.

W związku z dużą konkurencją panującą wśród zakładów bukmacherskich firmy te są zmuszone do ciągłego poszerzania oferty dla potencjalnych nowych klientów. W związku z czym każdy legalny zakład bukmacherski posiadający licencję od Ministerstwa Finansów stwarza kuszące możliwości bonusowe na start od depozytu dla nowych klientów.

Legalni bukmacherzy – Bonusy powitalne na start

BUKMACHER

BONUS

MIN. KURS OBROTU

OBRÓT BONUSEM

OCENA

LV BET

100% do 1000zł

20zł bez depozytu

2,5

1x depozyt

4,5

FORBET

100% do 650zł

3

8x bonus

4

FORTUNA

100% do 400zł

10zł bez depozytu

1,9

4x depozyt

4

TOTOLOTEK

100% do 700zł

20zł bez depozytu

3,6

3x bonus i depozyt

4

STS

100% do 500zł

1,91

3x depozyt

3,5

ETOTO

100% do 500zł

2

4x depozyt

3

MILENIUM

50% do 500zł

2

3x depozyt

3

Wszystkie zakłady bukmacherskie oferują dla nowych klientów bonusy od depozytów dlatego osoba chcąca założyć konto ma duży wybór. Niestety nie każdy wie jaki bonus od depozytu byłby najlepszy, co powoduje, że niektórzy bukmacherzy chętnie to wykorzystują. Najważniejsze to zapoznać się z regulaminem danej promocji i warunkami jakie trzeba spełnić, żeby otrzymać gwarantowany bonus.

Podstawą jest sprawdzenie jaki jest minimalny kurs gwarantujący uzyskanie bonusu, jak również liczba obrotów kuponem. Powyżej została umieszczona tabela dla początkujących z aktualnymi wymaganymi kurami do obrotu bonusów. Przykładowo jeśli nasza kwota wkładu nie jest imponująco duża najlepszym wyjściem jest rozeznanie się w niższych ofertach. Czyli jeśli mamy kwotę do 100zł najbardziej opłacalne jest dla nas skorzystanie z ofert Lvbet, gdyż minimalny kurs plasuje się na 1.70, co gwarantuje realne warunki do uzyskania bonusu.

Wybieramy najlepszy bonus bukmacherski

Pytanie teraz się nasuwające to jaki bonus startowy najlepiej wybrać? Odpowiedzieć podzielimy na trzy części finansowe. Jeśli zamierzamy zainwestować do 100zł warto zainteresować się propozycją od LVbet, gdzie najniższa kwota depozytu wynosi 10zł, a maksymalnie możemy uzyskać do 100zł do wykorzystania w dalszej grze. Natomiast jeśli chcemy zainwestować powyżej 100zł warto zainteresować się STS‚ami i Fortuną.

Oba zakłady bukmacherskie mają podobny minimalny kurs, jak również oferują ten sam mnożnik wpłaconego depozytu. Dla klientów skłonnych do inwestycji dużo większych sum np. 800zł polecany zakład bukmacherski to forBET. Bukmacher ten gwarantuje po spełnieniu obrotu kursu przelać do 50% od pierwszej wpłaty.

Reasumując:

Bez depozytu 20ZŁ + do 1000ZŁ

Bez depozytu 10ZŁ + do 400ZŁ

Bez depozytu 20ZŁ + do 500ZŁ

OTWÓRZ KONTO W LV BET

OTWÓRZ KONTO W FORTUNIE

OTWÓRZ  KONTO W TOTOLOTKU

Freebet czyli bonus bez depozytu bardzo rzadko stosowany przez zakłady bukmacherskie bonus, gdzie gracz ma oferowane darmowe środki do wykorzystania bez konieczności wpłacania gotówki w celu zasilenia konta. Freebet ukazuje się na stronach bukmacherów jako promocja krótkoterminowa mająca na celu zachęcić nowych graczy i powiększyć bazę klientów. Zakłady bukmacherskie najczęściej decydują się na freebet m.in. przy wchodzeniu na rynek, większych zmianach wprowadzanych na stronach czy wprowadzaniu nowego produktu.

Cashback zwany inaczej zakładem bez ryzyka na polskim rynku oferują tylko dwa zakłady bukmacherskie Milenium i Fortuna. Cashback polega na tym, że jeśli nie mamy jeszcze konta u danego bukmachera, a założymy je to pierwszy kupon obstawiamy jako zakład bez ryzyka. Co oznacza to dla gracza? Że jeśli nasz kupon nam nie wejdzie to kwota, którą zainwestowaliśmy wraca do nas pomniejszona o podatek, który wynosi 12%. ale jeśli nasz kupon wejdzie otrzymujemy pełną wygraną.

Legalne zakłady bukmacherskie

Żeby przyciągnąć nowych graczy legalni bukmacherzy oferują tak zwane oferty dnia, czyli wybrane wydarzenia o podwyższonym kursie. Analitycy różnych firm bukmacherskich śledzą rynek konkurencji w celu zaoferowania lepszej stawki kursu, które są z reguły nie wielkiej różnicy.

Promocja miesiąca w Totolotku! Bonus bez depozytu - 20zł za rejestrację !

Z siedmiu legalnych zakładów bukmacherskich tylko trzech zdecydowało się na wprowadzenie aplikacji mobilnej na tablet i smartfona w związku z czym polski rynek bukmacherski ma dużo do nadrobienia. Pierwszy bukmacher, który wprowadził aplikację mobilną to Totolotek, który dla klientów korzystających z tej aplikacji wprowadził promocję oferując freebet o wartości 5zł i podwyższenie wygranej o 6%.

W celu dostania bonusu u bukmachera online trzeba spełnić cztery kroki:

  1. Wejść w specjalny link promocyjny do strony bukmacherskiej, żeby uzyskać jak najwyższy bonus.

  2. Wypełnić formularz rejestracyjny i wysłać skan dwóch stron dowodu tożsamości.

  3. Wpłacić depozyt, od którego zależna jest wysokość bonusu.

  4. Obstawić kupon wg regulaminu zakładu bukmacherskiego.

Na koniec możemy sobie zadać pytanie, który zakład bukmacherski ma najlepszą ofertę bonusową?

I tu nie da się w skali od 1 do 7 ułożyć, gdyż każdy bukmacher oferuje na swój sposób unikalną promocję. Przykładem może być:

FORTUNA

FORBET

LV BET

TOTOLOTEK

Zakład bez depozytu + kwota bonusu powitalnego

Wyróżnia się powiększeniem wygranych do 6%

Zakład bez depozytu + kwota bonusu powitalnego

Świetna oferta na urządzenia mobilne