Bonus na start bez depozytu – zobacz najlepsze bonusy bukmacherskie

Rozpoczynając grę w zakładach bukmacherskich warto zastanowić się nad tym w jakiej firmie grać i który z bukmacherów oferuje darmowy bonus na start bez depozytu i inne najlepsze bonusy bukmacherskie takie jak freebety czy cashbacki.

Część legalnych bukmacherów działających na Polskim rynku oferuje darmowe bonusy na rozpoczęcie gry, dzięki którym gracz aby rozpocząć grę musi tylko i wyłącznie założyć konto gracza. Następnie gracz ma do wykorzystania całkowicie darmowy pierwszy zakład, który można wykorzystać na dowolnie wybrane wydarzenie.

Najlepsze bonusy bukmacherskie

Firmy bukmacherskie w Polsce prześcigają się w tym jaki zaoferować bonus na start bez depozytu czy też po dokonaniu pierwszej wpłaty. Jak już wspomnieliśmy – kilka firm w Polsce takich jak Fortuna, Totolotek czy LV BET oferuje dla swoich nowych klientów pierwszy zakład bez depozytu. Z reguły są to darmowe zakłady o wartości 10 czy 20 złotych. Jednak dzięki temu, że są to darmowe pieniądze, można podjąć większe ryzyko i postawić na trudniejsze do trafienia zakłady.

Należy jednak pamiętać, że bonusy bez depozytu bardzo często można odebrać tylko i wyłącznie wtedy, gdy gracz poda specjalny kod promocyjny przy dokonywaniu rejestracji. Warto więc sprawdzić ranking bonusów i kody promocyjne w zakładce dostępnej na naszej stronie „Bonusy od bukmacherów”.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, odbierz darmowe 30 zł i 400 zł - więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł i 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

statystyki najlepsze bonusy bukmacherskie Bonusy bukmacherskie bonus na start bez depozytu

Bonus na start bez depozytu

Kolejnym rodzajem bonusów są bonusy od depozytu a wśród nich najlepsze bonusy bukmacherskie na najwyższe kwoty. W tym przypadku gracz otrzymuje bonus w momencie gdy wykona pierwszą wpłatę (depozyt). Bukmacher wówczas doda dodatkowo do konta gracza np. 50% lub 100% (w zależności od firmy) wartości dokonywanego pierwszego depozytu.

Bukmacherzy określają też maksymalną kwotę jaką można otrzymać wykorzystując taki bonus i są to bardzo często wysokie kwoty nawet do 1000 złotych. Wpłacając więc pierwszy depozyt na kwotę np. 100 złotych, gracz otrzyma dodatkowe 100 złotych w postaci bonusu. Będzie mieć więc do wykorzystania na grę w sumie aż 200 złotych.

Innymi bardzo popularnymi rodzajami bonusów są też zakłady bez ryzyka, cashbacki czy też ligi typerów i konkursy organizowane przez bukmacherów. Zakładając konta w trzech firmach (Fortuna, Totolotek, LV BET), gracz będzie mógł skorzystać z trzech całkowicie darmowych bonusów na start bez depozytu ale również z trzech powitalnych najlepszych bonusów bukmacherskich na kwoty w sumie nawet ponad 1000 PLN. Z pewnością warto więc skorzystać z wszelkich promocji od bukmacherów, dzięki czemu rozpoczynając grę w kilku firmach można liczyć na skorzystanie z kilku bardzo atrakcyjnych bonusów i ofert.